Telefon Numarası Sorgulama

Yazar: Emre Genel

Artık telefon numarası sorgulama işlemlerinizde merak ettiğiniz numaranın kime ait olduğunu öğrenebileceksiniz. İnternet üzerinden bir çok sorgulama işlemi gerçekleştirebildiğiniz gibi bundan sonra sadece sorgulamak istediğiniz telefon numarasını girerek hat sahibinin adını ve soy adını görebilirsiniz. Üstelik bunu sadece Türkiye için değil her ülke için sorgulama yapabilirsiniz. A’dan Z’ye bütün ülkelerdeki yaklaşık 1.6 milyar telefon numarası arasından istediğinizi sorgulayabilirsiniz.

Telefon Numarası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu uygulama aynı zamanda halk arasında arayanı bil ve arayanı bulma olarakta geçiyor. Sizde arayanı bulmak için tek yapmanız gereken Truecaller sitesine ulaşmak ve sorgulama yapmak olacaktır. Peki nasıl yapacaksınız ve nasıl numaranın kime ait olduğunu öğreneceksiniz? Bunu çok açık şekilde bu yazıyı okuyarak yapabilirsiniz. Bu yazıyı okuduğunuzda en altta bulunan linke tıkladığınız zaman sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz. Sorgulama sayfasına ulaştığınızda ilk olarak siteye giriş yapmanızı isteyecektir. Siteye giriş yapabilmek için sağ en üstte bulunan Giriş yap butonuna tıklayınız. Facebook, google, yahoo ve windows live hesabınız ile çok kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Giriş işleminizi gerçekleştirdikten sonra karşınıza çıkan sayfa şöyle olacaktır.

Telefon Numarası Sorgulama Nasıl Yapılır

Açılan bu sayfada numaranın sahibinin ismini öğrenmek istediğiniz Telefon numarasını ekrana yazarak sorgula diyiniz. Farklı bir ülkeye ait numara sorgulaması yapmak isterseniz yan tarafta bulunan Turkey seçeneğini istediğiniz ülkeye ayarlayınız. Hemen arayanı bil sistemini kullanmak için aşağıdaki linke tıklayın.

Telefon Numarası Sorgulama

Bunada Göz At  Askerlik Borçlanması Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL