Tekstilbank Kredi Sorgulama

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Tekstilbank kredi başvurusunda bulundunuz ve sonucunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İnternet üzerinden Tekstilbank kredi başvuru sorgulamasını nasıl yapacağınıza dair resimli anlatımı aşağıda bulabilirsiniz.

Tekstilbank Kredi Başvurusu Sorgulama işlemi yaparken sizden istenen bilgiler sırasıyla;

  1. Ad Soyad
  2. TC Kimlik No
  3. Cep Telefonu

*Normal şartlarda aynı gün içerisinde Tekstilbank Kredi Başvuru Sonucu ile ilgili bilgiyi cep telefonunuza sms olarak alırsınız.

T.C. Kimlik numaranızı bilmiyorsanız nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesinde kişisel bilgilerinizi girererek T.C. Kimlik numaranızı sorgulayabilirsiniz. Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesine yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Aşağıda Tekstilbank Kredi başvuru sorgulama ekranına ait görüntü paylaşılmıştır. Bu ekrana gelince yapmanız gerekenler ve bağlantı aşağıda verilmiştir.

tekstilbank-kredi-sonucu

Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim?

Telefon Bankacılığı ile 

444 00 50 üzerinden 7/24 çalışan çağrı merkezi çalışanları sayesinde Tekstilbank Kredi Sorgulama ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Şubeler ve ATMler

Size en yakın şubeye giderek Tekstilbank Kredi Başvuru Sonucu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı

Tekstilbank Kredi Başvuru Sonucu öğrenmenin bir diğer yolu ise İnternet Bankacılığı üzerindendir. İlk kez kullanıyorsanız kullanıcı kodunuz Tekstilbank müşteri numaranızdır.

Tekstilbank İnternet Bankacılığında belirlediğiniz süre (ilk kullanımda 5 dakika) boyunca hiç bir işlem yapmadığınızda, güvenliğiniz nedeniyle kullanıcı kodu ve şifrenizi tekrar girmeniz istenecektir.
*T.C. Kimlik Numaranızı buradan öğrenebilirsiniz.
Bunada Göz At  Kuveyt Türk Kredi Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL