TEB Kredi Sorgulama

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

İhtiyaçlarınızı karşılamak üzere kredi başvurusunda bulundunuz ve son durumu hakkında bilgi almak istiyorsanız. Buradaki yönergeleri izleyerek TEB Kredi Başvurusu Sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

TEB Kredi Başvurusu Sorgulama işlemi yaparken sizden istenen bilgiler sırasıyla;

  • TC Kimlik No
  • Cep Telefonu

T.C. Kimlik numaranızı bilmiyorsanız nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesinde kişisel bilgilerinizi girererek T.C. Kimlik numaranızı sorgulayabilirsiniz. Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesine yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Başvuru Durumunu Nasıl Öğrenebilirim?

TEB Kredi kartı veya kredi başvurusu yaptınız ve kredi sonucu ile ilgili süreci takip etmek istiyorsunuz. Başvuru esnasında vermiş olduğunuz cep telefonu numaranıza kredi sonucu ile ilgili mesaj gelmiş olması gerekirdi. TEB Kredi Başvuru Sonucu telefonuma bildirilmedi diyorsanız kolay bir şekilde Kredi Sonucu ile ilgili sorgulama yapabilirsiniz. Yazının sonundaki linke tıklayarak başvuru esnasında vermiş olduğunuz TC Kimlik numaranızı ve Cep telefonunuzu kutucuklara girin. Ardından güvenlik karakterlerini doğru bir şekilde girerek devam butonuna tıklayın. İşte Teb Kredi Başvuru sonucunuz.

TEB Kredi Başvurusu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aşağıda TEB Kredi Başvuru Sorgulama ekranına ilişkin görüntü verilmiştir. Buradaki boşlukları anlatımlara uyarak doldurduktan sonra sorgulama butonuna tıklayarak son durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

teb-kredi-sorgulama

TEB Kredi Başvurusu Sorgulamak için tıklayın.

*T.C. Kimlik Numaranızı buradan öğrenebilirsiniz.

Çağrı Merkezi: 0850 200 0 666 (Bankacılık işlemleriniz için)

Türk Ekonomi Bankası Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 635 35 35

Bunada Göz At  HSBC Advantage Kredi Kartı Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL