TC No İle Kredi Notu Öğrenme

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Kredi notunuzu öğrenmek sanıldığı kadar zor değil. Hatta son yapılan uygulamayla tamamen kolaylaştı! TC Kimlik Numaranız ile artık kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Daha önceler sadece banka kredi notunu bilirken şimdi tüketicinin de bunu öğrenmesi için birçok fırsat sunuluyor.

Findex platformunun sağladığı bu imkân sayesinde artık herkes kredi notu sorgulama yapabiliyor.

Kredi notu bankalar tarafından oldukça önemli bir etkendir. Bunun sebebi kredi kartı veya kredi çekme gibi işlemlerde ilk olarak bakılan tüketicinin ‘Kredi Notu’dur. Eğer tüketicinin kredi notu düşük ise banka tüketiciye istediği hizmeti sağlayamıyor. Bu yüzden kredi notunu yüksek tutmak önemlidir. Peki, kredi notu TC KİMLİK NUMARASI ile nasıl öğrenilir? Öncelikle FİNDEX sayfasına üye olmanız gerekir.Bu işlemi (www.findeks.com.tr)  üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra 4 TL’lik bir ödeme yapıp kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Üstelik FİNDEX size bir hizmet ve avantaj daha sunuyor! Dilerseniz aylık ödeme yaparak kredi notunuzun düzenli bir şekilde gelmesini de sağlayabilirsiniz. Notunuzu öğrendikten sonra kredi veya borç talebinizi [email protected] dan iletebilirsiniz.( Kredi notunuz 1100 – 1200 civarında ise, kredi alabilmeniz genel olarak mümkündür.)

Bunun dışında FİNDEX haricinde bankalar aracılığı ile de kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Ama FİNDEX böyle bir kolaylık sunmuşken gerek bile duymayacaksınız! Siz de kredi notunuzu öğrenin, planlarınızı yapmaya başlayın…

Bunada Göz At  Akbank Taşıt Kredisi İçin Gerekli Olan Evraklar

Yorumlar

  • özgür

    stres ve hizli onayi olmadan kisisel veya isletme kredisi ihtiyaciniz var mi? Eger öyleyse, lütfen bize ulasin ([email protected])

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL