Superonline Borç Sorgulama

Yazar: Emre Telefon Borç Sorgulama

İnternet, hayatımızın en önemli araçları arasında yerini aldı. Türkiye’nin en önemli internet sağlayıcılarından biri haline gelen Superonline vatandaşlar tarafından oldukça fazla kullanılıyor. Borçların unutulmaması, aksamaması ve ödeme tarihinin geçmesi için borçlarınızı düzenli olarak sorgulayabilirsiniz.

Superonline, başta fiber optik internet olmak üzere çeşitli hizmetleri size sunan TURKCELL grup şirketidir. Şirket, müşterilerine çeşitli hizmetler sunmaya devam ediyor. Borç ödeme ve borç sorgulama gibi işlemlerinizi de TURKCELL Superonline üzerinden gerçekleştirmeniz mümkündür.

Superonline, TURKCELL firmasının sunmuş olduğu bir internet hizmetidir. Eğer Superonline internet abonesiyseniz, çeşitli şekilde internet borcunuzu sorgulayabilir, öğrenebilirsiniz.

Superonline borcunuzu sorgulamak için yapmanız gerekenler çok basit! FATURA yazarak bir boşluk bırakın. Daha sonra müşteri numaranızı yazın ve bunu 2220’ye gönderin. Borç bilgilerinizi bu şekilde telefonunuza SMS olarak alabilirsiniz.

Bunun dışında Superonline’nin Kurumsal Online İşlem Merkezlerinden anında öğrenebilirsiniz. Superonline, müşterilerine borç öğrenme gibi çeşitli hizmetler konusunda kolaylık sağlıyor.

Müşteri Numaramı Nereden Öğrenebilirim?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, Superonline fatura sorgulaması yapmanız için müşteri numaranızı da bilmeniz gerekiyor. Müşteri numarası, bütün Superonline abonelerine verilen 8 haneli rakamdır. Borç sorgulaması yaptığınız sırada güncel olan faturanızı öğrenebileceğiniz gibi ADSL borçlarınızı da sorgulayabilirsiniz. Aynı dışında ödemediğiniz geçmiş borçlarınız varsa, bunun da bilgisini öğrenmeniz mümkün.

Superonline Borç Sorgulama Hizmeti

Borçlarınızı yukarıda da belirttiğimiz gibi SMS olarak öğrenebilirsiniz. Bunun dışında 0850 222 1 222 kurumsal hattından da borçlarınızı sorgulamanız mümkün. Belirtilen numara kurumsal müşteri hizmetleri olarak geçmektedir. Ancak dilerseniz, bireysel müşteri hizmetlerini de arayarak borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Bireysel müşteri hizmetlerinin numarası şu şekildedir: 0532 532 00 00. Firma, müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca aralıksız hizmet sunmaya devam ediyor.

Superonline borç sorgulama işlemini son olarak internet sayfasından yapabilirsiniz. İnternette sorgulama için 2 bilgiye ihtiyacınız vardır. Onlar da şu şekildedir:

  • TC Kimlik Numarası
  • Ad ve Soy Ad Bilgisi
Bunada Göz At  Vodafone Borç Sorgulama

Bunun dışında size orada verilen güvenlik kodunu doğru bir şekilde yazmanız gerekiyor. Sorgulama işlemini şu adresten direkt yapabilirsiniz: https://www.superonline.net/yardim/musteri-islemleri/fatura-borc-sorgulama

Etiketler: Superonline


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL