Sigorta Sorgulama

Yazar: Emre Sigorta Borç Sorgulama

En uygun sigortayı bulmak istiyorsan aşağıdaki anlatımda ayrıntısına ulaşıp gerçekleştirebileceğiniz sigorta sorgulama ile Türkiye’de hizmet veren birçok sigorta şirketleri arasında seçim yaparak teklifler alabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinin aynı çatı altında yer aldığı bu sorgulama da sizde kasko teklifi, sağlık teklifi ve trafik tekliflerini alabilirsiniz. Aynı zamanda sigorta şirketlerinin hangi kurumlarla anlaşmalı olduğunuda bu alanda sigorta sorgulama yaparak görebilirsiniz.

SİGORTA SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

7/24 internet üzerinden hizmet sağlayan adreste sigorta sorgulamanızı gerçekleştirmek için yukarıdaki adrese tıkladığınızda önünüze açılacak olan sayfada anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri çıkacaktır. Burada yer alan sigorta şirketlerini birbirleriyle kıyaslayabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Size en uygun olan sigortayı bulduğunuzda teklif almak için ‘Teklif Al’ butonlarından birisine tıklayarak fiyat teklifinizi anında alabilirsiniz.

Sigortanın şirket bilgilerini açıklamalarıyla birlikte görebilirsiniz ve aynı zamanda genel şartları nedir bunları da yine sigorta sorgulama sayfasında görebileceksiniz.

Bir önceki sorgulama yazımız olan Sigorta Borç Sorgulama başlıklı makalemizde poliçe ve hasar durum sorgulama konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunada Göz At  Groupama Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL