Samsung Garanti Sorgulama

Yazar: Emre Garanti Belgesi Sorgulama

Dünyanın dev isimlerinden olan Samsung akıllı telefonlarıylada piyasaya damga vurmuş bir isimdir. Beyaz eşya, fotoğraf makineleri, televizyonlar ve mobil ürünler(akıllı telefonlar) ile müşterilerine sürekli hizmet sağlayan Samsung, arızalanan ürününüzü garantiye gönderdiğinizde takip etmenizi sağlayan bir sistem geliştirmiştir. Bu sistem sayesinde tamir talep ve takibinizi yapabiliyorsunuz. Online olarak tamir talebi yapabilir ve garantideki ürününüz hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz bozulduğunda garantiye götürmek için size en yakın hizmet yerini bulabilirsiniz.

Samsung Garanti Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Samsung garanti sorgulama yapmak için Samsung web sitesine üyemisiniz? Samsung’un web sitesine üyeliğiniz var ise tamir talep ve takibi sistemini kullanabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz yoksa hemen olmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Samsung Üyesi Olmak İçin Tıklayınız!

Açılan hesap oluşturma sayfasında sizden bir kaç bilgi istemektedir. Bu bilgileri eksiksiz ve aklınızda kalacak bir şekilde doldurunuz. Bilgileri doldurduktan sonra artık sizde bir Samsung Cyber Service hesabına sahip olduğunuza göre samsung garanti sorgulama sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Samsung Garanti Sorgulaması Yapmak İçin Tıklayınız!

Girmiş olduğunuz garanti sorgulama sayfasında sizden e-mail ve şifre isteyecektir. Üye olurken yazmış olduğunuz e-mail ve şifrenizi buraya yazarak sisteme giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra sizde Samsung arıza takibinizi yapabilirsiniz.

Size En Yakın Samsung Yetkili Servisine Ulaşmak İçin Tıklayınız!

Bunada Göz At  Telpa Garanti Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL