SAMGAZ Borç Sorgulama

Yazar: Emre Doğalgaz Borç Sorgulama

Büyük illerimizden biri olan Samsun için doğalgaz dağıtım hizmeti veren SAMGAZ, aboneleri için kolayca fatura bilgilerine ulaşabilsinler diye internet üzerinden de SAMGAZ fatura sorgulama hizmeti vermektedir. İsteyenler yine aynı şekilde internet sitesi üzerinden evlerine fatura gelmemesini ve sadece e-fatura almak için de başvuru da bulunabilirler. Böylece faturalarının kaybolması ya da çıkıp çıkmaması gibi bir dertle uğraşmamış olurlar.

SAMGAZ Borç Sorgulama nasıl yapılır?

Aşağıda sorgulama ekranına ait bir örnek verilmiştir. Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girdiğinizde sonuca ulaşabilirsiniz. Bu ekrana ulaşabileceğiniz bağlantı aşağıda verilmiştir.

samgaz-borc-sorgulama

Ayrıca faturalarını kaybetseler bile eğer abone numaralarını biliyorlarsa yine internet üzerinde SAMGAZ borç sorgulama sistemi ile kolayca ne kadar borçlarının olduğunu ve son ödeme tarihi gibi birçok bilgiyi burada görebilirler. SAMGAZ’ın internet sitesi için abonelerin buraya tıklaması ve sitenin açıldıktan sonra sol menüde yer alan fatura sorgulama butonuna basmaları yeterli olacaktır.

Bunada Göz At  BALGAZ Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL