PTTCELL Fatura Sorgulama

Yazar: Emre Telefon Borç Sorgulama

Posta,banka ve lojistik sektörlerinde hizmet veren ve ülkemizin en eski kuruluşlarından olan ptt 2013 yılından itibaren mobil iletişim hizmetini de müşterilerine sunmaktadır. Pttcell  ptt’nin mobil iletişim markasıdır. Ptt ve avea işbirliği olan pttcell uygun fiyat ve paketlerle birlikte müşteriye verdiği güven olgusuyla kısa zamanda abone sayısını arttırmıştır.

Pttcell faturalı abonelerine sunduğu hizmetler karşılığında oluşturulan fatura bilgilerini kullanıcılarının kolayca ulaşabilmesi için birkaç farklı kaynaktan sunmaktadır. İnternet üzerinden,çağrı merkezinden ve sms aracılığla pttcel fatura sorgulama işlemi yapılabilmektedir.Aboneler bu sayede ne kadar borcu olduğunu öğrenebilmekte ve ödeme planını ona göre ayarlayabilmektedir.

PTTCELL Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Pttcell fatura sorgulama işlemini oturdunuz yerden kolayca gerçekleştirebilmeniz mümkündür.Sorgulama işlemini aşağıdaki herhangi bir adımı takip ederek yapabilirsiniz.

İnternet Üzerinden PTTCELL Fatura Sorgulama 

İnternet aracılığla sorgulama yapabilmeniz için pttcel online işlemler menüsüne ulaşmanız gerekmektedir aşağıdaki link aracılıyla sizi pttcell’in resmi sitesine yölendireceğiz. Karşınıza resimdeki ekran çıkacaktır.Buraya pttcell numaranızı ve pttcell web şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz. Pttcell web şifrenizi bilmiyorsanız, telefonunuzdan *952# yazıp arama tuşuna basarak şifrenizi ücretsiz olarak anında öğrenebilirsiniz.Gerekli bilgileri doldurduktan sonra sisteme giriş yapabilir ve fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

pttcell res

PTTCELL FATURA SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Sms Aracılığla PTTCELL Fatura Sorgulama

Fatura sorgulamanın bir diğer alternatif yolu ise pttcell servisine sms göndermektir. Hattınızın bulunduğu cep telefonunuzdan GUNCEL yazıp 2089’a göndererek döneme ait güncel fatura borcunuzu sorguluyabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Aracılığla PTTCELL Fatura Sorgulama

444 6 788 pttcel cağrı merkezini arıyarak  faturanızı sorgulayabilir ve borcunuzu öğrenebilirsiniz.

PTTCELL Faturamı Nerelerden Ödeyebilirim?

Faturalarınızı fazladan herhangi bir ödeme bedeli vermeden tüm ptt şubelerinden yapabilirsiniz.Ayrıca pttcell’in resmi web sitesindeki  online İşlemler menüsünden yada 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’nden kredi kartı ile faturanızı ödeyebilirsiniz.

Bunada Göz At  Borç Sorgulama

Yorumlar

  • andrew

    Ayr?nt?l? fatura detay? gorusmelerinizin “gorusulen numara”, “tarih”, “saat”, “sure” ve “tutar” gibi detaylar?n? iceren dokumand?r.

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL