POCell Bakiye Sorgulama

Yazar: Emre Genel

Son zamanlarda yeni yeni operatör şirketleri türemeye başladı, bu şirketler uygun tarifeleri ve avantajlı fırsatlarıyla sektörde tutunmaya ve müşteri kazanmaya çalışıyorlar. İşte bu  yazımızda bahsi geçen operatörlerden biri olan ve Petrol Ofisi ismiyle yakından tanıdığımız dev benzinlik ağına sahip firmanın bir iştiraki olan POCell isimli yeni gsm operatörünün bakiye sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı sizlere detaylı olarak anlatacağız.

POCell bakiye sorgulama nasıl yapılır?

Bu kadar anlattıktan sonra isterseniz bakiye sorgulama işlemlerini maddeler halinde sıralayalım,

Dilediğiniz zaman ücretsiz olarak bakiyenizi sorgulayabilmek için yapabileceğiniz iki işlem var;

1. *123# kombinasyonunu tuşlamak,
2. 9333‘ü aramak.

POCell bakiye sorgulama işleminizi yukarıda bahsettiğimiz gibi yapabilirsiniz, unutmadan ekleyelim, tüm bu işlemler ücretsizdir.

Neden POCell?

POCell bizlere farklı olarak neler sunuyor?

POCell’in bir Petrol Ofisi iştiraki olduğunu söylemiştik. Bu sebeple farklılık olarak bize sunduğu avantaj yine petrolle ilgili oluyor, örnek vermek gerekirse POCell’den faturalı faturasız farketmez, hangi tarifeyi alırsanız alın sizlere her seferinde 2 kuruş/litre yakıt indirimi sağlanıyor. Yani biraz daha açmak gerekirse aldığınız her litre yakıtta 2 kuruş indirime sahip oluyorsunuz.

Bunada Göz At  Emlak Piyasalarını Neler Etkiler

Yorumlar

  • Ercan

    Merhaba ben pocell de bayağı eskiyim benim tarifemi msj olarak nasıl değiştiriyorsunuz ben heryöne 1000 oktan tarifemden memnunum değişmesini istemiyorum pocell tarafıma telefonla arayarak söylemesi gerek

  • Ercan

    Tarifeniz degiştiriliyor diye Mesaj atarak müşteri memnuniyetini bozuyorsunuz ben tarifemden memnunum gereken yerlere bildirilimesi tarafıma dönüş yapılmasını rica ederim inanın piskolojimi Bozukluğu oldu

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL