PALGAZ Borç Sorgulama

Yazar: Emre Doğalgaz Borç Sorgulama

Gebze ili doğalgaz dağıtım ve denetim işini yapmakla yükümlü olan palgaz, kalite standartlarına uygun hizmet üreterek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyor. Bu hizmetleri arasında online fatura sorgulama sistemi de yer alıyor, vatandaşlar istekleri zaman güncel faturalarını görebiliyor ve borçlarını anlık olarak öğrenebiliyorlar.

PALGAZ Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Burada herhangi bir faturanızın üzerinde yer almakta olan tesisat numarası ve abone numaraları gösterilmiştir. Tesisat numarası çok açık bir şekilde belirtilmiş olsa da, abone numarası “ Sayın “ ile başlayan yerde yer almaktadır. Bunun için abonelerin dikkatle faturaya bakmaları gerekmektedir. Bu bilgilerin hepsi sadece son faturada değil tüm faturalar üzerinde yazmaktadır. Yani herhangi bir faturanız ile PALGAZ fatura sorgulama sistemine girilebilir. Aşağıda borç sorgulama ekranına ait bir örnek resim verilmiştir.

palgaz-borc-sorgulama

Sorgulama yapmak için tek yapmaları gereken buraya tıklamak ve borç sorgulama sayfasına yönlenmektir. Açılan sayfa üzerinde PALGAZ borç sorgulama sistemini göreceklerdir. Hemen altında bir örnek verilmektedir.

Bunada Göz At  Kayserigaz Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL