Odeabank Kredi Sorgulama

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Odeabank Kredi Başvurusu Sorgulama işlemi yaparken sizden istenen bilgiler sırasıyla;

 • Ad Soyad
 • TC Kimlik No
 • Cep Telefonu

T.C. Kimlik numaranızı bilmiyorsanız nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesinde kişisel bilgilerinizi girererek T.C. Kimlik numaranızı sorgulayabilirsiniz. Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesine yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Odeabank Kredi Başvurum Ne Kadar Sürede Değerlendirilir?

Sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak tamamlayarak, başvuru sonucunuzu cep telefonunuza gelen sms ile anında öğrenebilirsiniz. Kredinizi size en yakın şubemizden evraklarınızla birlikte alıp, dilediğinizce kullanabilirsiniz.

odeabank-kredi-sorgulama

Odeabank Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim?

Odeabank Müşteri Hizmetleri ile;

Dünyanın her yerinden 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’ni arayarak bankacılık hizmetlerinden istediğiniz an, dilediğiniz yerden yararlanabilirsiniz.

Odeabank İletişim Merkezi’ni kullanmak için İletişim Merkezi’ne özel şifre almanız da gerekmez. Kart numarası ve şifreniz ile, veya kimlik bilgileri ve güvenlik sorularına doğru yanıt vererek işlem yapabilirsiniz.

Sesli Yanıt Sistemini kullanarak istediğiniz bilgilere çok daha hızlı ulaşabilirsiniz.

 • Başvurular
  • Kredi Kartı Başvuru
  • Kredi Kartı Başvuru Sorgulama
  • Kredi Başvuru
  • Kredi Başvuru Sorgulama

Odeabank İnternet Bankacılığı ile;

Odeabank İnternet Bankacılığı ile dilediğiniz zaman, internet erişimi olan her yerde, kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank İnternet Bankacılığı şifrenizi şubelerimizden, ATM’lerimizden veya Odeabank kartınız ile internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Odeabank ATM’leri ile;

Odeabank Banka Kartınız ile tüm işlemlerinizi 7 gün 24 saat sıra beklemeden kolaylıkla yapar, hayata daha fazla zaman ayırırsınız. Üstelik nakit ödeme işlemlerinizi “Kartsız İşlemler” menüsünden kartınız olmasa da gerçekleştirebilirsiniz.

Bunada Göz At  İş Bankası Kredi Sorgulama

Yorumlar

 • gürkan

  Öğrenmek istiyorum borcumu

 • şaban kaya

  bireysel kredi çekmiştim ödeme tarihlerinin ayın 22,23 olması ödemede zorlanıyorum aylık maaşımı ayın 24 de alıyorum kredi ödeme tablosundaki ödemelerimin ayın 24 olarak değiştirilmesi beni bu sıkıntıdan kurtaraçaktı bilgilerinize sunarım.

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL