Odeabank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Banka kredi kartları kullanımı hayatımızı oldukça kolay hale getirmiştir..Günümüzde kart kullanımı  yaygınlaşmıştır.Kredi kart borcunun gecikmeye uğramaması önemlidir. Çünkü zamanında ödenmez ise kredi skorumuz olumsuz etkilenir.Günümüzde bankalar kredi kart ekstresini müşterilerine posta,sms ve email gibi yollarla ulaştırarak borçlarını takip etmelerini sağlarlar.İşlerin yoğunluğu,ya da günlük hayatın meşguliyetleri içinde kredi kartı borcunun son ödeme tarihi geçmekte ve gecikmeye girmektedir.Bunun için bankalar kredi kartı borcunu sorgulamak için farklı ve basit yöntemler sunarlar.Çünkü kredi kartı kullanıcıları borçlarını takip etmekte

sorun yaşayabilirler.Odeabank kredi kartı borç sorgulaması nasıl yapılır, bankanın bu konuda sunduğu hizmetler nelerdir, inceleyelim.

Odeabank kredi kartının borç sorgulaması başta ATM olmak üzere farklı kanallardan da öğrenebilirsiniz.

İstediğiniz anda kredi kartı ile bankamatikten kartınıza ait güncel borç bilgileri hesap ekstresi, asgari borç tutarı menüleri seçerek öğrenebilirsiniz .Ayrıca geçmiş ekstreler ve provizyondaki işlemleri de detaylıca görebilirsiniz.

Odeabank kredi kartı borç sorgulaması 444 8 444 numaralı müşteri destek hattından da bil

gi edinebilirsiniz.Destek hattı sesli yanıt sisteminden kredi kart menüsünü seçtiğinizde kartla ilgili güncel borç,kart limiti,kullanılan kart limiti gibi konularda detaylıca bilgi alabilirsiniz.Müşteri temsilcisine bağlanarak da bilgi alabilirsiniz.

Odeabank kredi kartı borç sorgulaması internet bankacılığı ile de öğrenilebilir.İnternet bankacılığı akıllı cep telefonuna da indirilebilir.Menülerden kart işlemlerini seçerek kredi kartıyla ilgili her bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Anında hızlı bir şekilde borç ödeyebilirsiniz.

Bunada Göz At  HSBC Kredi Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL