Mersin Otobüs Güzergah ve Saatleri Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Mersinli vatandaşlara çok iyi bir hizmet olan otobüs sefer ve güzergah sorgulama istenilen her saat ve tarihte yapılabilir. Çıkış noktasından varış noktasına saat kaçta gidiyor ve bu noktalarda kaç tane otobüs hattı çalışıyor bunların hepsini an ve an görüntüleyebilirsiniz. Mersin Belediyesinin halkına sunmuş olduğu bu hizmet çoğu vatandaş tarafından tercih ediliyor. Üstelik Mersin’e ziyarete gelen vatandaşlar otobüsleri kullanmak istediğinde otobüslerle ilgili hiç bir bilgiye sahip değiller. İşte bu sorgulama sayesinde bu vatandaşlarda çok rahatlıkla seyahatlerini gerçekleştirebilir uzun süreli durakta beklemeyebilir.

Otobüs Güzergah ve Saatleri Sorgulama Nasıl Yapılıyor?

Otobüs güzergah ve saatlerini istediğiniz ilçe için öğrenebilirsiniz. Bu sorgulamayı yapmak için herhangi bir yere üye olmanıza gerek yoktur direk olarak birkaç işlemle Mersin otobüs güzergah ve saatlerini öğrenebilirsiniz.

Mersin Otobüs Güzergah ve Saatlerini Öğrenmek İçin Tıklayınız!

otobüs sefer saatleri

Ulaşmış olduğunuz sayfada baya bir bilgi yer almaktadır. Siz yukarıdaki resimdeki gördüğünüz alanda otobüs sefer no-güzergah yanında yer alan seçiniz kısmına tıkladığınızda orada yer alan öğrenmek istediğiniz güzergah ve otobüs numarasını seçiniz. Ardından çıkıış noktası ve varış noktasınıda seçerek mavi renkle yer alan ARA butonuna tıkladığınızda otobüs güzergah ve saatlerini görebilirsiniz.

Bunada Göz At  PayPal Bakiye Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL