Kuveyt Türk Altın Hesabı

Yazar: Emre Altın Hesabı Bilgilendirmeleri

Altın hesabı ülkemizde yeni sayılabilecek bir terim olsa da bilindiği üzere altın biriktirmek bizim toplumumuzda yüzyıllardan beridir süregelmiş bir gelenektir. Ancak hırsızlarda bu geleneklerimizi bildiğinde dolayı altınlarımız toplandığı yerde güvende olmayabilir. Artık evinizde biriktirdiğiniz altınları çalınma riskine karşı korumak istiyorsanız, altın hesabı açan bir bankaya götürüp güvence altına alabilirsiniz.

Kuveyt Türk Altın Hesabı Açma

Vatandaşlara altın hesabı hizmeti veren bankalardan birtanesi de Kuveyt Türk ‘tür. Altın birikimine sahip olun veya olmayın banka size altın hesabı açma imkanı sunuyor. Altın hesapları ile TL ve USD karşılığında altın alım-satım işlemi yapabiliyorsunuz.

Ayrıca bilezik, kolye,çeyrek, yarım ve cumhuriyet altını gibi  yastık altı altın birikimlerinizi bankanın belirlediği altın toplama günlerinde Kuveyt Türk şubelerine götürerek hesabınıza 24 ayar saf altın olarak yatırabilirsiniz.Kuveyt Türk, hesabınıza yatırmış olduğunuz bu ziynet altınlarınızdan sizlere kar payı alma fırsatı da sunuyor.

Kuveyt Türk Altın Hesabı Nasıl Açılır ?

Altın hesabı açma işleminizi mesai saatleri içinde tüm Kuveyt Türk Şubeleri’nden yapabilirsiniz. Ayrıca işlemlerinizi İnternet Şubesi, İşlematik, Telefon Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarını kullanarak da gerçekleştirebilirsiniz.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL