Kuryenet takip T.C. ile sorgulama

Kuryenet takip T.C. ile sorgulama

Yazar: Emre Bilgiler

Kuryenet yüksek güvenlikli, hızlı ve kurumsal kurye hizmeti veren, Türkiye’nin en büyük kredi kartı ve banka kartı kargo şirketidir. Türkiye’de hizmet veren bankaların ve ön ödemeli kart hizmeti veren şirketlerin neredeyse hepsi Kuryenet kargo ile çalışmakta. Kuryenet üzerinden gönderimi yapılan kartların T.C ile Kuryenet takip mümkün.

Eğer bankanıza ait takip numaranız varsa bu linke tıklayarak doğrudan açılan sayfaya takip numarası ve aktivasyon kodunu girebilirsiniz. Kuryenet T.C ile takip için linke tıklayarak açılan sayfadan “Gönderi İzleme Ekranına” tıklayarak İsim, Soyisim, Cep No girerek kargonuzun takibini yapabilirsiniz. Kargo izleme ekranından kargonuzun tahmini varış süresini ve ücretini öğrenebilirsiniz.

Kuryenet Kargo Takibi Nasıl Yapılabilir?

Kuryenet, Türkiye’nin en geniş dağıtım ağına sahip kargo firmasıdır. Bankalar kullanıcılara ait kredi kartı veya banka kartlarını dağıtım şirketine teslim ettikten sonra 15 gün içinde teslimi yapılmakta. Ancak kartlarınız her zaman 15 gün içerisinde gelmez. Bazı durumlarda daha erken gelebilir ya da 15 gün içinde gelemeyebilir. Bu durumda kullanıcılar takip numarasından kargo şirketini arayarak çeşitli kanatlar üzerinden kargolarının nerede olduğunu sorgulayabilir.

Kuryenet kargo takip no bilmiyorsanız takip nasıl yapılır? Eğer gönderisi yapılan ürün size aitse ya da gönderilen kişinin T.C.K.N ve anne kızlık soyadı gibi bilgilerini biliyorsanız, gönderinin yapıldığı bankayı arayın. Gönderinin yapıldığı bankayı sisteme kayıtlı cep telefonu üzerinden ararsanız, sesli yanıt sistemi tarafından doğrudan kargo takip departmanına aktarılabilirsiniz. Farklı bir telefon numarası ile aradığınızda göndericinin T.C. kimlik numarasını yazarak ilgili yardım departmanıyla iletişime geçip, kargo takip numaramı öğrenmek istiyorum diyerek numaranızı öğrenebilirsiniz.

Kargo takip numarası öğrendikten sonra sorgulama yapabileceğiniz birkaç farklı kanal bulunmaktadır. Bu kanallar telefon ve internettir. Peki bu işlem nasıl yapılır?

Kuryenet Takip İşlemi Nasıl Yapılır?

Kuryenet takip işlemi yapabileceğiniz yöntemler şunlardır:

 • Telefon
 • İnternet

Telefon: Telefon ile kargo takip işlemi için Kuryenet resmi telefon numaraları üzerinden iletişime geçmeniz gerekecektir. Kuryenet resmi iletişim bilgileri: 0850 222 93 93 ve 444 93 93’tür. İlgili telefonları aradıktan sonra çağrı merkezinden kargo takip numarası ile kartınızın nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

İnternet: İnternet üzerinden kartınızın nerede olduğunu takip etmek isterseniz, tek yapmanız gereken Kuryenet’in resmi internet sitesine girerek kargo takip bölümüne giriş yapmanız ve açılan sayfaya kargo takip numaranızı ve altında bulunan numaraları girerek kargo sorgulama butonuna takip etmeniz. Burada kartınızın kuryeye veriliş tarihinden ne zaman ulaşacağına kadar pek çok bilgiyi detaylı olarak bilebilirsiniz. Ek olarak [email protected] mail adresine isim soyisim ve diğer detaylarınızı ileterek mail atabilir ve kartınızın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.


Yorumlar

 • mehmet özbolat

  kartimin nerde oldugunu ogrenmek istiyorum

 • Ayhan

  Ne zaman Alican kartimi

 • Sedad kara

  Yazlığa gidecek K kartım sizde bekliyor neden teslim etmiyorsunuz

 • ezgi tas

  kartim nerede

 • Ekrem arslan

  Kartim nezaman gelecek

 • [email protected]

  Kartimi bekliyorum

 • Yaşar õzkan

  Banka kartım gelmedi

 • Mevlit

  Onaylanan kredikartım için takip no gönderilmedi ne zaman ulaşacak acaba bilgilendirmenizi önemle arz ederim

 • Şahin Habeşoğlu

  Böyle kurumsal bir firmanın müşteri hizmetleri olmaması işini takip etmediği keyfiyen hareket ettiği anlamina geliyor Ayrıca Kargo muz hakkında bilgi verme zorunluluğu var

 • Melek şur

  10 güne gelecek denilen maaş kartım 20 gün oldu hala gelecek...

 • Uğur

  Saire kaya adına gele ziraat bankası maaş kartı eve gelmiş annem hastahanede olduğu için evde kimse olmadığı için kartı geri gitmiş ben saire Kaya'nın oğluyum Ankara Mamak ziraat bankası şubesine bırakılırsa annem şubeden alır.

 • Filiz aslan

  Kartim nerede

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL