Kepez Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama

Yazar: Emre Belediye Borç Sorgulama

Ülkemizde vatandaşlardan toplanan bir vergi türüde emlak vergisidir.Bu vergi bir yılda iki taksit olarak gayrimenkul’ün  kayıtlı olduğu semt hangi belediye sınırlarında kalıyorsa o belediye tarafından tahsil edilmektedir. Emlak vergisi hesaplanırken gayrimenkul’ün vasfı ve değeri dikkate alınarak vergi tutarı belirlenir. Belirlenen vergiler son ödeme tarihi içerisin mukelleften tahsil edilmediği taktirde gecikme zammı uygulanmaktadır.

Antalya kepez belediyesi sınırları içinde gayrimenkul sahibi olan vatandaşların vergilendirme ve tahsilat işlemleri kepez belediyesi tarafından yapılmaktadır. Üzerinize kayıtlı gayrimenkul’ün vergi borcunu belediye binasından veya internet üzerinden kepez belediyesi emlak vegisi sorgula işlemi yaparak öğrenebilr ve borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Kepez Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama Ve Ödeme

Çağımızın mücizesi internet ile bütün işlemlerimizi bulunduğumuz yerden gerçekleştirdiğimiz gibi emlak vergisi sorgulama ve ödeme işleminide internet üzerinden yapabiliriz. Kepez belediyesi resmi web sitesi aracılığla bize sınırları içerisinde kalan taşınmazların emlak vergisini sorgulama ve ödeme imkanı tanıyor.Aşağıdaki bağlantı ile sizi yönlendireceğimiz sayfa aracılığı ile sorgulama işlemini gerçekleştirebilir ayrıca anında kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

kepez

Kepez Belediyesi Emlak Vergisi Sorgulama İçin Tıklayın

Bunada Göz At  Amasya Belediyesi Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL