Kentkart Bakiye Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Yurt içi ve yurt dışında toplu taşıma araçlarında kullanılan Kentkart’ın öncelikli görevi ulaşımda insanlara katkıda bulunmaktır. Kentkart aynı zamanda Sürdürülebilir Ulaşım Üyesi olma hakkını kazanmıştır. Kentkart ile otobüs, minibüs, metro, tre, tramvay, trolebyüs ve deniz otobüsleri ile şehir içinde ulaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Vatandaşlara sunulan bu hizmette aynı zamanda online olarak bakiye sorgulaması da yapılabiliyor. Sizde Kentkart bakiyenizi sorgulayarak Kentkartınız da ne kadar limit kaldığını öğrenebilirsiniz. Akıllı telefonunuzda NFC özelliği varsa akıllı telefonunuzu Kentkart’a dönüştürebiliyorsunuz. Yeni yayınlanmış olan bu özelliği telefonunuza yüklemek için aşağıdaki alanda yüklemesini yapabilirsiniz.

Kentkart Bakiye Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kentkart bakiye sorgulama işlemini yapabilmek için Kentkart’ın web sitesinde online işlemler sayfasına ulaşmanız gereklidir. Hemen Kentkart bakiye sorgulama sayfasına ulaşmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

KENTKART BAKİYE SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

KENTKART MOBİL UYGULAMASINI YÜKLEMEK TIKLAYIN

Kentkart Bakiye Sorgulama

Gelen bu alanda bölgenizi seçerek oturum açma alanına ulaşacaksınız ve oturumunuzu açtığınızda Kentkart bakiyenizi de öğrenebilirsiniz.

Bunada Göz At  Trafik Poliçe Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL