İtirazen Şikayet Başvurusu Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Bu makalemizde sizlere Elektronik Kamu Alımları Platformu yani Ekap’ın hazırlamış olduğu ve vatandaşlara sunduğu itirazen şikayet başvurusu sorgulama işlemi nasıl yapılıyor onu anlatacağız. Teknolojiye ayak uyduran devlet durumları dur durak bilmeden sürekli vatandaşlara kolaylık sağlamak için internetten online işlemler sunmaktalar. Ekap’ında vatandaşlara sunmuş olduğu itirazen şikayet başvurusu sorgulama işlemi sadece bir kaç bilgiyle öğrenilebiliyor. Geçmiş yıllarında sorgulamasına izin veren Ekap vatandaşları düşünmüş ve güzel bir uygulama yapmıştır. Hiç bir şifre gerektirmeden bu sorgulama nasıl gerçekleştirilir aşağıdaki yöntemi izleyerek öğrenebilirsiniz.

İtirazen Şikayet Başvurusu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini online olarak isterseniz cep telefonunuz ile istersenizde bilgisayarından, Ekap’ın web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sorgulamayı gerçekleştirebilmeniz için yazımızın sonunda sizlere paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız. Bu bağlantı adresine tıklayarak aşağıdaki resimdeki gibi bir sorgulama alanına ulaşacaksınız.

İtirazen Şikayet Başvurusu Sorgulama Nasıl Yapılır

İtirazen Şikayet Başvurusu Sorgulama alanında sizden şikayet başvuru tarihini seçmenizi ve ihale kayıt numarasını girmenizi istiyor. Bu bilgileri ekranda gördüğünüz gerekli alanlara girdikten sonra ‘Ara’ butona basmanız yeterli olacaktır. Şikayet başvurusu sorgulama işleminizle ilgili detayları artık görebilirsiniz.

İtirazen Şikayet Başvurusu Sorgulaması İçin Tıklayınız!

Bir önceki sorgulama yazımız olan Kasko Po​li​ç​e Sorgulama başlıklı makalemizde Plaka ve Vergi Kimlik No İle Sorgulama, Sigorta Bilgileri İle Sorgulama, Plaka ve T.C Kimlik No Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunada Göz At  E Devlet Sigorta Poliçe Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL