İspark Borç Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

İspark İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuştur. Kurulma amaçlarından en önemliside İstanbul’un park sorununa çare olmaktır. İspark’ın kurulmasıyla beraber İstanbul’da cadde ve sokaklarda araç park alanları ayrılmıştır ve bu alanlara görevliler tahsis edilmiştir. Aracınızı bu ayrılan yerlere park ettiğinizde görevliler tarafından park fişide almaktasınız. İşlem kesinlikle yasal İstanbul Büyükşehir Belediyesine aitdir. İspark otopark alanlarına park ettiğinizde otomatik olarak İspark’a karşı bir borcunuz oluşmaktadır. Bu borçlarınız hakkında bilgi almak ve ödeme işlemini yapmak içinse İspark’ın online işlemler sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Peki burada işlem nasıl yapılıyor bu sorgulama nasıl gerçekleşiyor dersenizde işte cevabı.

İspark Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yazıyı tamamen okuduğunuzda sayfanın en altında bulunan linke tıklayınız. Bu linke tıkladığınızda İspark borç sorgulama sayfasına ulaşacaksınız. Bu sayfaya ulaştığınızda karşınıza şöyle bir alan açılacaktır.

İspark Borç Sorgulama Nasıl Yapılır

Görmüş olduğunuz gibi bir sorgulama sayfası açıldı burada araç plakanızı ve güvenlik kodu yazan yerdeki kodu istenen alanlara girdiğinizde siyah kutuyla ayrılmış Sorgula butonuna tıklayarak borç sorgulama ve ödeme işlem yerine ulaşmış olacaksınız. Hemen İspark borç sorgulaması yapmak için aşağıdaki alana tıklayın.

İspark Borç Sorgulama

Bunada Göz At  Meslek Kursları Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL