İş Bankası Emeklilerle Özel Kredi

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

İş bankası Türkiye’nin lider bankalarından biri olarak, siz emektar emeklilerimiz için, düşük faiz oranlı kredi hizmeti ile her zaman olduğu gibi yine yanınızda. İş bankasından emeklilere özel kredi hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

İş Bankası emeklilere özel olarak aylık ve üç aylık olacak şekilde ödemeleri planlamıştır. Böylelikler aylık alanlar ödemelerini aylık, üç aylık olarak alan emekliler ise ödemeleri üç aydan üç aya olacak şekilde yapacaklardır. İş Bankasının emeklilere özel kredisinden yararlanmak isteyenler için gerekli başvuru evrakları:

  • Başvuru formu (Şubelerden size temin edilecektir.)
  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet aslı ve fotokopisi
  • SGK kaydı olmayanlar için gelir belgesi
  • Emekli tanıtım kartı
  • Emekli aylığının yatırıldığı bankaya ait hesap cüzdanı

Bu evraklar ile birlikte şubelerimize yapılan işlem sonucunda kredi başvurusu yapılmış olur.

Şubelerimize uğrayarak faiz oranları, masraflar ve aklınıza takılan her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Emekliler için bu düşük oranlı faiz miktarlı krediler kaçırılmayacak bir fırsattır. Sizde emekliyseniz ve kredi almanızı gerektirecek durumlar içerisindeyseniz hiç beklemeden herhangi bir İş Bankası şubesine uğrayın. İş Bankasından emeklilere özel kredi ile hayatınızı yeniden yapılandırın ve bu düşük oranlı faiz imkânları ile fazla vakit kaybetmeden sizde tanışın. Gönül rahatlığı ile kredinizin tadını çıkarın ve ödemelerde zorluk yaşamadan taksitleri yatırın. İş Bankası her zaman emeklilerimizin yanında.

Bunada Göz At  Kredi Notu Düşük Olanlara Bloke Teminatlı Kredi Kartı

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL