İnsan Hakları İhlal Bildirimi Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

İnsan Hakları İhlal Bildirimi Sorgulama işlemlerinizi artık çok kolay yapabileceksiniz. Yapmış olduğunuz başvurunuz ile ilgili yanıtı e-devlet sistemi aracılığıyla görebileceksiniz. İnsan Hakları İhlal Bildirimi Sorgulama’da yaptığınız başvurularınız İçişleri Bakanlığı tarafından dikkatle değerlendirilir ve yanıtlanır.

İnsan Hakları İhlal Bildirimi Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnsan Hakları İhlal Bildirimi Sorgulamasını yapabilmeniz için bir e-devlet şifresine sahip olmanız gerekmektedir. E-devlet şifreniz var ise ihlal bildirimi sorgulamayla ilgili başka sorun gözükmemektedir ve sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulama yapmak için e-devlet sitesinde İçişleri Bakanlığına ayrılmış kısımda bulunan İnsan Hakları İhlal Bildirimi Sorgulama sayfasından cevaba ulaşabilirsiniz. Hemen ihlal bildirimi sorgulaması yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

İnsan Hakları İhlal Bildirimi Sorgulaması

Açılacak olan sayfada e-devlet şifresi ve TC kimlik numaranızı girdiğinizde sorgulama yapabilirsiniz. Yeni bir başvuru yapmak için aşağıdaki yazıyı okuyarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İnsan Hakları İhlal Bildirimi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnsan Hakları İhlal Bildirimi Başvurusu yapmak için yine yukarıdaki İnsan Hakları İhlal Bildirimi Sorgulaması  adresine tıklamalısınız. Daha sonra aşağıdaki resimdeki gibi bir alan açılacaktır.

İnsan Hakları İhlal Bildirimi Başvurusu Nasıl Yapılır

Açılacak sistemde gördüğünüz gibi sağ üst tarafta Yeni Başvuru Yap kısmı var oraya tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bunada Göz At  Ahi Evran Üniversitesi Öğrenci Numara Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL