İgdaş Fatura Sorgulama ve Ödeme

Yazar: Emre Doğalgaz Borç Sorgulama

İstanbulluların doğalgaz ihtiyacını karşılayan ve işlemlerini yürüten İgdaş müşterilerine internet üzerinden de hizmet vermektedir. İgdaş aboneleri ödemelerini isterlerse bankalar aracılığı ile isterlerse de kendileri internet üzerinden yapabilmektedirler.

İgdaş fatura sorgulama

İgdaş fatura sorgulama yapmak isteyenler de fatura ödeme sayfasıyla aynı yerden internet üzerinden kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

İgdaş Fatura Sorgulama ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

İlk karşılarına çıkacak olan maddelere göz gezdirip kabul ederek fatura ödeme sayfasına devam edebilirler. Devam ettiklerinde karşılarına çıkacak olan kutucuklara kullanıcı adı ve şifrelerini girerek ne kadar borçlarının olduğunu ve son ödeme tarihi gibi tüm bilgileri burada görebilir, hemen buradan faturalarını rahatlıkla ödeyebilirler.

Aşağıda İgdaş Borç Sorgulama ekranına ait bir resim mevcut. Sorgulama ekranına ulaşabilmek için İgdaş’ın aboneleri için yapmış olduğu web sitesi üzerinden karşılarına çıkacak olan maddeleri onayladıktan sonra Online İşlemler Menüsü’nden Online Fatura İşlemleri > Fatura Sorgulama ve Ödeme seçeneğine tıkladıktan sonra aşağıdaki İgdaş Borç Sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.

igdas-borc-sorgulama

Bu ekranda sisteme üye olduğunuz kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak İgdaş’ın abonelerine sunduğu işlemlerden faydalanabilirsiniz.

İgdaş sorgulama

İnternet üzerinden İgdaş fatura sorgulama ve ödeme işlemini yapmak isteyenler aşağıdaki adrese tıklayarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.

İgdaş Fatura Sorgulama ve Ödeme Yapmak İçin Tıklayınız!

Sorgulama ekranında sizden istenen kullanıcı adı ve şifreye sahip değilseniz yeşil renkte yer alan yeni üyelik butonuna tıklayarak hemen sizde üye olabilir ve igdaş fatura sorgulama ya da ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunada Göz At  Trakya GAZDAŞ Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL