Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama işleminizi e devlet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle bir e-devlet şifresine sahip olmuş olmanız gerekmektedir. Eğer e devlet şifreniz var ise aşağıdaki yazıyı okuyarak nasıl geçiş belgesi dağıtım yasağı sorgulamasının yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama e devlet sitesinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına ait işlemlerin olduğu kısımdan yapılabilmektedir. Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulaması yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama Yandaki adrese tıkladığınızda e-devlet şifrenizle sisteme giriş yaptığınızda karşınıza şöyle sorgulama kısmı açılacaktır.

Geçiş Belgesi Dağıtım Yasağı Sorgulama Nasıl Yapılır

Bu sorgulama kısmında yetkili olduğunuz firmanın geçiş belgesi dağıtım yasağının olup olmadığını görebilirsiniz. Bunu görebilmek için sizden istenen Firma Bilgileri kısmındaki Vergi No ya da TC kimlik nosunu girmeniz gerekiyor. Gerekli bilgiyi girdikten sonra sorgula dediğinizde dağıtım yasağıyla ilgili bilgiye ulaşabileceksiniz.

Bunada Göz At  Çapraz Kur Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL