FinansBank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Olan Belgeler

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Cebinde çok fazla nakiti olmayanlar ya da çok taksitli bir borcun altına girmeye hazırlananlar için muhteşem bir kredi kartı fırsatına sahipsiniz. Bu fırsatı size, en çok kredi kartına sahip bankalardan olan Finansbank tarafından verilmektedir. Finansbank’a siz de kredi kartı başvurusunda bulunarak, avantajlarından yararlanabilirsiniz. Tüketiciye her zaman bol kazançlı imkânlar sunan bankamız sayesinde, alışveriş yaptıkça ekstra bonus kazanarak, tekrar tekrar alışveriş yapabileceksiniz. Başvuru yapmak için en yakın Finans bank şubesine giderek, istenilen evrakları topladıktan sonra işiniz kolaylaşacaktır. FinansBank kredi kartı başvurusu için gerekli olan belgeler; nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgesidir.

Finansbank kredi kartı başvurusu için gerekli olan belgeleri de verdikten sonra başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız. Bankamız 3 iş gün içerisinde sonuçlanarak, 10 gün içerisinde de verdiğiniz adrese teslim edilmiş olacaktır. İstek dahilinde, bulunduğunuz şehrin FinansBank şubesinden de alım gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli olan bütün evrakları, her kredi kartı başvurusunda mutlaka gerekmektedir.

Finansbank kredi kartı başvurusu için gerekli olan belgeler, her başvuruda istenmekle beraber, bunu bir tür ön onay olarak kabul edebilirsiniz. İstenecek olan gelir belgesi, nüfus cüzdanı belgesinin yanında bir da ikametgâh belgesi de istenebilmektedir. Ayrıca 7/24 ücretsiz olarak Finansbank internet şubesinden de ücretsiz olarak kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi kartıyla birlikte alışverişlerinizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Bunada Göz At  Emeklilik Kredisi Veren Bankalar Hangileri

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL