Fibabanka Kredi Sorgulama

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Fibabanka 2010 yılında kurulan ve Türkiye genelinde 79 adet şubeye sahip olan bir bankadır. Özelikle kredi kartı ve kredi satış oranlarına bakıldığında oldukça yüksek olduğu görülür. Kredi oranları genel olarak indirimli olduğu için çok fazla kişi tarafından tercih edilen bir bankadır. Bankanın ticari, kobi, bireysel ve tarım bankacılığı alanında hizmetleri bulunmaktadır. Doğal olarak çiftçiden emekliye, esnaftan memura kadar pek çok kişiye kredi imkânı sunabilen bir bankadır. Fibabanka, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ile de tanınmaktadır. Örneğin bankadan başvuru yaptığınız kredinin sonucunu sorgulamanız oldukça kolaydır. Fibabanka kredi başvuru sonucu sorgulama hakkında detaylı bilgiyi erişebilmek için okumaya devam edin.

Fibabanka Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnternetten

Fibabanka şubelerinden yapmış olduğunuz kredi başvurunuzun sonucu öğrenmek için internet şubesini kullanabilirsiniz.İnternet bankacılığını kullanmak için bankanızdan kullanıcı kodu ve şifre talep etmeniz gerekir. Bu işlemi isterseniz şubelerden isterseniz de telefon bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede başvurmuş olduğunuz kredinin sonucunu kolayca görebilirsiniz. Kredi başvurunuzu internet bankacılığından da yapabilir ve sonucunu anında öğrenebilirsiniz.

SMS ile

Fibabanka’ya kredi başvurusunda bulunmanın ve sonucunu hemen öğrenmenin diğer bir yolu da cepten kredi hizmetidir. Bu başvuruyu yapabilmek için cep telefonunuzu kısa mesaj bölümüne TC kimlik numaranızı yazıp 3422’ye göndermeniz gerekir. Cep telefonunuza 20.000 TL’ye kadar kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisini onayı geldikten sonra hemen kullanabilirsiniz.

Şubeler aracılığı ile

Bu bankadan başvuru yaptığınız kredinin sonucu öğrenebileceğiniz bir başka yöntem ise şubelere gitmektir. Şubelerde bulunan müşteri temsilcileriniz hem kredi başvurunuzu yapmak hem de başvuru sonucunuz hakkında sizi bilgilendirmek için yardımcı olacaktır.

Fibabanka Kredi Borcu Sorgulama

Fibabanka’nın müşterilerine sunmuş olduğu bir başka kolaylık ise kredi borcunuzun olup olduğunu sorgulayabilmenizdir. Bu sorgulamayı yapabilmek için

  • İsterseniz internet bankacılığını kullanabilir ve ne kadar borcunuz kaldığını öğrenebilirsiniz.
  • İsterseniz size en yakın olanFibabanka şubesine giderek, ne kadar kredi borcunuz kaldığını öğrenebilirsiniz.
  • İsterseniz telefon bankacılığını kullanarak da bu bankaya olan borcunuzun ne kadar miktarda kaldığı hakkında, saniyeler içinde bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bunada Göz At  Halkbank Kredi Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL