Esgaz Abone No Sorgulama

Yazar: Emre Doğalgaz Borç Sorgulama

Esgaz, Eskişehir doğalgaz dağıtım merkezidir. Eskişehir ilinde verilen tüm doğalgazlar, Esgaz aracılığı ile dağıtılır. Esgaz üzerinden doğalgaz abone numaranızı sorgulamanız, borç öğrenmeniz ve fatura tahsilatı yapmanız, kampanyalar hakkında bilgi almanız, doğalgaz aboneliğinizi taşımanız ve doğalgazla ilgili yaşadığınız tüm sorunlarınız için destek almanız mümkündür.

Esgaz Abone No Nasıl Öğrenilir?

Esgaz’dan doğalgaz faturanızla ilgili sorgulama yapabilmek için abone numaranızı bilmeniz gerekir. Bu numaraya ise http://w2.esgaz.com.tr/siteharitasi.asp adresinde tıkladığınızda ulaşabilirsiniz. Bu adresin alt kısımlarında ‘Abone No Öğrenme’ bölümü bulunur. Buraya tıklayarak kolayca abone numaranızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca Esgaz tarafından verilen faturaların üst kısımlarında da abone numaranız bulunur.

TC Kimlik No ile Esgaz Abone No Sorgulama

Esgaz, kendisine kayıt olan herkese bir abone numarası verir ve tüm sorgulama işlemleri bu numara üzerinden yapılır. Doğalgazınızla ilgili öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere ulaşabilmenizin kolay yolu abone numaranızı bilmenizdir. Ancak bir şekilde bu numarayı kaybettiyseniz ve ulaşamıyorsanız, yukarıda vermiş olduğumuz internet adresine tıklayarak sorgunuzu kolayca yapabilirsiniz. Açılan sayfadaki bölüme T.C. kimlik numaranızı yazarak ‘sorgula’ kısmına tıklayın.

Esgaz Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Esgaz’dan ne kadar borcunuz olduğunu öğrenmek için http://www.esgaz.com.tr/onlineislemler/Abone_No_Ogrenme.aspx linkine tıklamanız yeterli olacaktır. İnternetin gelişmesi ile birlikte, şubeye gidip öğrenmek zorunda kalmazsınız ve sorgulamanızı bu ekran üzerinden rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Karşınıza çıkan ekrana Abone Numarası bilginizi girdikten sonra ‘borç sorgula’ kısmına tıklayabilir, borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Bunada Göz At  POLGAZ Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL