Enerjisa Borç Sorgulama

Yazar: Emre Elektrik Borç Sorgulama

Enerjisa abonelerinin faturalarına ait borç sorgulama ve ödeme işlemlerini daha kolay gerçekleştirebilmeleri için online işlemler menüsünü oluşturdu. Kullanıma sunduğu bu sistem ile hizmet verdiği abonelerinin birçok işlemini şubelere gitmeden internet üzerinden yapabilmesini hedeflemektedir. Sizde Enerjisa fatura ve borç sorgulama , tarife değişikliği, tüketim görüntüleme, kredi kartı ile fatura ödeme, bilgi güncelleme, genel bilgilendirme ile ilgili işlemlerinizi şubeye gitmeden bulundunuz yeden kolayca gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki yazımızı okuyarak bunların internet üzerinden nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Enerjisa Borç Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Öncelikle yukarıda saydığımız tüm işlemleri gerçekleştirebilmek için enerjisa resmi web sitesinde bulunan online işlemler sistemine üye olmanız gerekmektedir. Sisteme üye iseniz buraya tıklayarak giriş yaptıktan sonra sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer sisteme üyeliğiniz yok ise buraya tıklayın açılan sayfada online işlemler sitemine üye olabilmeniz için sizden abone kaydınıza ait bilgileri girmeniz istenmektedir. İstenen bilgiler ;

  • Adınızın ilk 2 harfi
  • Soyadınızın ilk 2 harfi
  • TC Kimlik Numarası
  • Kayıtlı Olan Cep Numarası

Bu bilgileri girerek sisteme kaydınızı oluşturduktan sonra yapmak istediğiniz işlemleri basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem üzerinden ödemelerde dahil yapılan tüm işlemler anında şirket kayıtlarına geçmektedir.

Bunada Göz At  Bedaş Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL