Emeklilik Kredisi Veren Bankalar Hangileri

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Bu yazımızda emeklilik kredisi veren bankalar hangileri? , bankaların kampanyaları ne gibi sorularınıza cevaplar bulacağız. Emekliler için hemen hemen bütün bankalar onlarca değişik avantajlı emeklilik kredisi vermektedir. Her firma kendine özgü değişik kampanyalar düzenleyerek emeklileri kendilerine çekme yarışı içerisindeler. Bazı bankalar çok düşük kredi faizleri uygularken bazıları çok uzun süreli vade ile emeklilere krediyi teslim etmektedir. Emeklilik hayatını ve sabit bir geliri olduğunu hesaba katan bankalar verdikleri kredinin geri alınacağına emin oldukları için sürekli yeni kampanyalarla adeta emeklilere kredi vermek için uğraşıyorlar.

Öncelikle emeklilik kredisi veren bankalar hangileri? Sorusuna cevap verelim daha sonra da imkânlarını sizlerle paylaşalım. Yukarda yazılanlardan anlayacağınız üzere HER BANKA emeklilik kredisi vermektedir. Halkbank, ziraat bankası gibi büyük bankalar bu konularda emekli- banka iki taraflı kazanımlar için kampanyalar yürütüyor. Bazı nispeten ufak bankalar da çok kapsamlı olmasa da emeklilik kredileri veriyor. Yani sonuç olarak her banka veriyor emeklilik kredisini.

Emeklilik kredisi veren bankalar hangileri olduğunu öğrendik, peki bu bankaların kampanyaları neler? Sizlere bazı bankaların kampanyalarını aşağıda listeleyeceğim.

Ziraat Bankası: Maaş dönemine uygun esnek taksit ödeme

Halk Bank: 30000Tl ve 36 ay vade
Şekerbank: 2 Adet çeyrek altın, faizsiz 24 ay vadeli
Garanti: 36 aya kadar vade ,%1,2 faiz ve 3 ayda bir taksit ödeme imkânı
ING bank: Emekli maaşını taşıyana, 10.000 lira kredi +2 çeyrek altın
İş bank: 24 ay vade ile 10000 lira

Bunada Göz At  Citibank Kredi Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL