e-İmzalı Belge Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Vatandaşlar e-Devlet sitesi sayesinde kurumsal birçok işlemini online olarak gerçekleştirebiliyor. Sürekli güncel olan ve insanlara yeni sorgulamalar yapabilmeleri için yeni yeni sorgulamalar çıkartan e-Devlet sayesinden şimdide e-İmzalı belge sorgulaması yapabiliyorsunuz. Çoğu sorgulama işleminde e-Devlet şifresine ihtiyaç varken bazı sorgulama işlemlerinde şifreye ihtiyaç duyulmadan işlem yapılabiliyor. e-Devlet sitesi e-İmzalı belge sorgulamayıda şifresiz gerçekleştirebileceğiniz şekilde ayarlamıştır. Sizde hemen aşağıdaki adımları izleyerek hiçbir şifreye ve ücrete gerek kalmadan e-İmzalı belge sorgulaması yapabilirsiniz.

e-İmzalı Belge Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu işleminizi gerçekleştirirken bir şifreye ihtiyaç duymayacaksınız. Sizden istenen erişim kodu ve belge tarihini ekranda girerek e-İmzalı belge sorgulamanızı yapabilirsiniz.

e-İmzalı Belge Sorgulama Nasıl Yapılır

e-İmzalı Belge Sorgulamak İçin Tıklayınız!

Bir önceki sorgulama yazımız olan Bağımsız Denetçi Sorgulama başlıklı makalemizde Bağımsız Denetçi Nedir?,Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Bağımsız Denetçi Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunada Göz At  Ego Kayıp Eşya Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL