Doping Adsl Fatura Sorgulama

Yazar: Emre İnternet Borç Sorgulama

Kimi zaman internet firmaları doğanın yok olmaması adı altında fatura gönderimini opsiyonel olarak yapmayabiliyor. Bu gibi durumlarda unuttuğunuz faturalarınızı ödemediğiniz anda yeni faturanın gelmesiyle birlikte kapama açma parası olarak sizden ekstra ücret istenebilmektedir. Doping Adsl Fatura sorgulama sistemi sayesinde oturduğunuz yerden ne kadar faturanızın olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu işlemin nasıl yapıldığını aşağıdaki başlık altında anlattık.

Doping Adsl Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Doping adsl’in internet sitesindeki aboneleri için yapmış olduğu online işlemler menüsü sayesinde fatura sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Aşağıda görmüş olduğunuz Doping Adsl Kullanıcı Giriş sayfasına bir örnektir. Buradan Kullanıcı adı ve Şifre ile birlikte giriş yaparak Doping adsl fatura/borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

doping-adsl-fatura-sorgulama

Müşteri Şifre Oluşturma Formu

Doping Online İşlemler Merkezi

Doping Online İşlemler Merkezi’ne üye olarak, Doping faturanızı görüntüleyebilir,anında kredi kartınızla ödeme yapabilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Online İşlemler Merkezine giriş yapmak için tıklayınız

Doping Müşteri Hizmetleri

Doping faturalarınızı 0 850 333 0 333 no’lu Doping Müşteri Hizmetlerini arayarak sesli yanıt sistemiyle ödemenizi anında yapabilirsiniz.

Henüz üye değilseniz “Üye Ol” bağlantısına tıklayarak üye olabilir, işlemlerinize devam edebilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayarak sisteme kayıt olduğunuz eposta adresine şifre yenileme bağlantısının gelmesini sağlayabilirsiniz.

Doping Adsl Fatura sorgulama sayfası için tıklayın.

Bunada Göz At  TTNET Borç ve Alacak Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL