Domain Whois Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Domain whois sorgulaması yapabileceğiniz site mi arıyorsunuz? Aynı zamanda domain whois hakkında da detaylı bilgi almak istiyorsanız, okumaya devam edin lütfen! Öncelikle domain whois tanımını yapmaya ne dersiniz? Domain whois;  domainlere ait farklı bilgilerin öğrenilmesini sağlayan bir servistir.

Domain whois ile domaine ait pek çok bilgiye ulaşmak mümkündür. Domainin, kayıt tarihinden bitiş tarihine, domain sahibinin isim ve şirket isimlerinden, domainin hangi server tipinde yayın yaptığına kadar, pek çok bilgiye ulaşılabilir. Whois servisleri, Internic , ARIN, AfriNIC, LACNIC, RIPE, DodNIC, whois.biz,TRNIC,  Whois.sc ‘dir.  Whois servisleri; domainin ne zamana kadar kayıtlı olduğunu öğrenmek, domaini satın almak, domain sahibiyle iletişim kurmak gibi pek çok neden için gereklidir ve kullanılmaktadır. Eğer sizde domain whois sorgulaması yapmak istiyorsanız, aşağıdaki adrese tıklayınız.

DOMAİN WHOİS SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu siteden whois sorgulaması yapmak o kadar kolay ki! Arama ekranına yazmanız ve sorgulama demeniz yeterli! Siteye girdiğinizde, sitede o an aktif olan ziyaretçi sayısını, günlük sorgulanan domain sayısı gibi pek çok veriyi de görebilirsiniz. Çok büyük sayıda üyeye ve ziyaretçiye sahip sitenin bu kadar ziyaret edilmesine doğrusu, şaşmamak gerekir! Siteden whois sorgulamasını kolayca yapabildiğiniz gibi, whois sorgulamasının nasıl çalıştığı ve gizli whois kaydının ne olduğu gibi konularda da, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vermiş olduğu hizmeti, aktif üye ve ziyaretçi sayısı ile ispatlayan isimtescil.net sitesinde, domain ile ilgili aradığınız her hizmeti bulmak mümkün! Müşterilerine, Whois gizleme ve whois doğrulama işlemlerinde de ücretsiz hizmet verdiğini biliyor muydunuz? Diğer firmalarda kesinlikle bulamayacağınız bir hizmet olduğunu da ayrıca belirtmek gerekir! Ayrıca whois güvenliği hizmeti ile de, hizmetinizde olan bu siteden, sizler faydalanabileceğiniz gibi, tanıdıklarınıza da tavsiye ederek onlarında faydalanmasını, hizmet almasını sağlayabilirsiniz.

Bunada Göz At  İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL