Doktor Randevu Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

Türkiye’de hizmet veren 134000’den fazla doktorun bir arada bulunduğu online randevu alma sistemi tamamen ücretsiz şekilde kullanılmaktadır. Tercih ettiğiniz doktordan uygun bir zamanı seçip randevunuzu 2 dakika içerisinde alabilirsiniz. Üstelik randevunuz onaylandığında sms ve e-mail yoluyla hatırlatma bildirimleri bile alıyorsunuz. İstediğiniz uzmanlık alanı ve bölümü seçerek doktorunuzdan randevu almak birkaç adım ötenizde.

Doktor Randevu Sorgulama Nasıl Yapılıyor?

Eniyihekim web sitesinin halka açık sunduğu doktor randevu alma sisteminde sizde hemen yararlanabilir ve doktorunuzu seçerek randevunuzu alabilirsiniz. Burada seçtiğiniz doktorlar için yapılan yorumlarıda görebilir ve ona göre tercih seçimde yapabilirsiniz.

Doktor Randevu Sorgulaması İçin Tıklayınız!

Doktor Randevu Sorgulama Nasıl Yapılıyor

Açılan doktor bul ve randevu al sitesinden randevunuzu oluşturmak, istediğiniz bölümü seçmek için kırmızı okun gösterdiği yere tıklayarak kategoriler arasından bölümünüzü seçiniz. Bölümünüzü seçtikten sonra randevu almak istediğiniz şehri seçmek için yeşil renkte bulunan okun gösterdiği yere tıklayarak istediğiniz şehri seçtikten sonra ‘Ara’ butonuna tıklayınız. Seçtiğiniz bölüm ve şehirle ilgili doktorların listesi karşınıza açılacaktır. Burada istediğiniz doktoru belirleyerek doktorun bilgileri altında yer alan randevu al butonuna tıklayınız. Karşınıza randevu tarihi seçme tablosu açılacaktır bu tablodan boş randevu gün ve saatinizi seçiniz. Yeni bir sayfa açılacak ve randevu işlemleriniz için son bilgiler istenecektir. Burada istenen ad-soyad, cep telefonu e-mail bilgilerinizi girdikten sonra sonraki adım seçeneğine tıkladığınızda cep telefonunuza onay kodu gelecektir bu kodu istenen alana girerek online randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Bunada Göz At  İzmirgaz Abone Numarası Öğrenme

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL