Diski Borç Sorgulama

Yazar: Emre Su Borç Sorgulama

Diyarbakır ilimizde hizmet vermekte olan Diski, internet üzerinden borç sorgulama işleminin yapılabilmesine imkan tanımaktadır. Bugün artık sadece faturamızı beklemekle kalmıyor aynı zamanda da internet üzerinden faturamızın ne kadar olduğunu öğrenebiliyoruz. Tabii ki diski borç sorgulama sistemi sadece borçlarımızı göstermekle kalmıyor aynı zamanda internet üzerinden kredi kartı ile de ödeme imkanı sunuyor.

Diski borç sorgulama nasıl yapılır?

Aşağıda borç sorgulama ekranına ait bir görüntü mevcuttur. Bu ekrana ulaşabileceğiniz bağlantı ve ulaştıktan sonra yapmanız gerekenler aşağıda verilmiştir.

diski-borc-sorgulama

Bugün diski fatura sorgulama sistemini kullanan birçok abonemiz aynı zamanda ödemelerini de buralardan yapmaktadır. Oturdukları yerden ellerinde kredi kartları ile kolayca faturalarını ödüyor ve veznelere gitmeye gerek kalmadan borçlarından kurtuluyorlar. Bunun için ise Diyarbakırlıların buraya tıklaması yeterli olacaktır. Diski’nin sitesine yönlenecek ve karşılarına gelen sanal klavye aracılığı ile abone numaralarını yazarak borçlarını öğrenebilecek ve ödeyebilecekler.

Sorgulama yapmak için tıklayın.

Bunada Göz At  ASKİ Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL