Digiturk Borç Sorgulama

Yazar: Emre Televizyon yayını sorgulama

Birçok kişinin kullandığı ve aylık olarak ödemeler yaptığı Digiturk, sorumluluk bakımından D-Smart’tan biraz daha önemlidir. D-Smart’ta bir paket almadan da uydu alıcısı alabilir ve kafanızı yormayabilirsiniz ancak; Digirturk de eğer uydu alıcısı alırsanız aynı zamanda bir pakete abone olmalı ve onu da her ay düzenli olarak ödemelisiniz. Tabii ki birçok ödeme kanalı bulunmaktadır. Ancak ödeme kanalı gibi borcu sorgulamakta internet üzerinden yapılabilmektedir.

Digiturk borç sorgulama nasıl yapılır?

Digiturk borç sorgulama sistemi kendi sitesi üzerinden sunulmakta ve müşterilerinin en kolay şekilde borçlarını öğrenmesi için yapılmıştır. Aşağıda Digiturk Üye Giriş Ekranına ait bir görüntü verilmiştir. Burada sizden istenen bilgiler; Cep Telefonu ile Giriş derseniz Cep Telefonu numarası ve Şifre ile giriş yapabilirsiniz. Diğer giriş seçenekleri kısmında TC Kimlik Numarası ile giriş yapabileceğiniz bir ekran açılacak.

digiturk-borc-sorgulama

Lig Tv Borcumu Nasıl Sorgulayabilirim?

Lig tv borcunuzu öğrenebilmeniz için digiturk sistemine üye girişi yapmanız gerekmektedir. Bu sisteme nasıl giriş yapacağınızı burada anlatacağız. Aşağıda bulunan resim digiturk üyelik giriş adresinin resmidir.

lig tv borç ödeme

Yukarıdaki bu sisteme ulaştığınızda yapmanız gereken Digiturk’e kayıtlı üyelik cep telefonu numaranız ve sisteme üye olduğunuz şifreniz. Bu bilgileri ekranda yerlerine yazdıktan sonra kırmızı renkte olan GİRİŞ butonuna basınız. Açılacak olan ekranda borcunuzu görme imkanınız olacaktır.

Hemen Lig tv ve digiturk  borcunuzu öğrenmek için tıklayın.

Bunada Göz At  D-Smart Borç Sorgulama

Yorumlar

  • cengız gundogdu

    borç ogrenme

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL