DenizBank Kredi Sorgulama

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Banka veznelerinde sıra beklemek tarih oldu artık oturduğunuz yerden sorgulama yapabileceğimiz günümüz teknolojisiyle DenizBank Kredi Başvurusu sorgulama işlemi çok basit bir hale gelmiştir. Aşağıdaki yönergeleri izleyerek kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz.

DenizBank Kredi Başvurusu Sorgulama işlemi yaparken sizden istenen bilgiler sırasıyla;

  1. Ad Soyad
  2. TC Kimlik No
  3. Cep Telefonu

DenizBank Kredi Başvuru Sonucu öğrenmek için 5 dakika beklemek yeterli. Başvurduktan sonra bilgi mesajı gelecektir. Sabırsız biriyseniz aşağıdaki yollardan birini izleyebilirsiniz.

DenizBank Kredi Başvurusu esnasında sizden cep telefonunuza gönderilen güvenlik kodunu kullanmanız istenecektir.

T.C. Kimlik numaranızı bilmiyorsanız nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesinde kişisel bilgilerinizi girererek T.C. Kimlik numaranızı sorgulayabilirsiniz. Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesine yazının devamından ulaşabilirsiniz.

DenizBank Kredi Başvurusu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Başvurunuz ne kadar sürede değerlendirilir?

DenizBank Kredi Başvuru formunuzu eksiksiz olarak doldurdunuz ve DenizBank Kredi Sonucu ile ilgili yanıt bekliyorsunuz. DenizBank değerlendirme sürecindeyken sizi en kısa sürede bilgilendirecektir. Beklemek bana göre değil diyorsanız, DenizBank Kredi Sorgulama işlemini aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz.

denizbank-kredi-sorgulama

Müşteri Hizmetleri;

DenizBank Kredi Sorgulama yollarından biride müşteri hizmetlerini arayarak telefon bankacılığından başvuru esnasında vermiş olduğunuz bilgiler ile DenizBank Kredi Başvuru Sonucuna ilişkin bilgiler alabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı – 0850 222 0 800 veya 444 0 800

İnternet Bankacılığı;

DenizBank Kredi Sorgulama ve bankacılık işlemleri için hızlı ve kolay bankacılık Nisan 1999’dan itibaren AçıkDeniz Internet Şubesi hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin hizmetine sunmuştur.
DenizBank sitesine ulaşmak için tıklayın.
Bunada Göz At  Teb Kredi Kartı Borcu Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL