Çorumgaz Borç Sorgulama

Yazar: Emre Doğalgaz Borç Sorgulama

Çorumluların doğalgaz ihtiyaçlarını gidermek için ilin dağıtım ve arıza hizmetini üstlenen Çorumgaz, abonelerinin daha konforlu yaşam şartlarına ulaşmasını sağlamak amacıyla internet üzerinden de hizmet vermeye devam etmektedir. Artık günümüzün internet çağı olduğunu bilen doğalgaz firmalarının hepsi, internet üzerinden fatura sorgulama imkânı sunmaktadır. Bugün Çorumlularında Çorumgaz fatura sorgulama sistemi mevcut ve istedikleri an hemen girip, faturalarını sorgulayabiliyorlar. Hemen kutucukta yer alan kısma, abone numarasını girebilir ve sorgula butonuna basarak borç sorgulama işlemini gerçekleştirebilirler.

Çorumgaz Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Abone numarasını bilmeyenler, herhangi bir faturasının üzerine bakarak kolay bir şekilde abone numaralarını öğrenebilir ya da iletişim kısmında yer alan iletişim bilgileri ile Çorumgaz’a ulaşarak abone numaralarını bilmediğini söyleyerek, öğrenebilirler.

Corumgaz-Dogalgaz-Fatura-Borc-Sorgulama

Yukarıda Çorumgaz Borç Sorgulama ekranına ait bir görüntü verilmiştir. Burada görüldüğü kadar basit bir şekilde Abone numaranızı girdikten sonra Sorgula butonuna tıklamanız yeterlidir.

Bunun için tek yapmaları gereken buraya tıklamak ve Çorumgazın sitesine ulaşmaktır.

Bunada Göz At  GAZDAŞ Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL