Casper Garanti Sorgulama

Yazar: Emre Garanti Belgesi Sorgulama

Türkiye’de dizüstü ve kişisel bilgisayarlarda en çok tercih edilen teknoloji markası Casper herhangi bi arıza durumunda da tüketicilere garanti hizmeti sağlıyor.Ayrıca Casper via adı altında cep telefonu piyasasına hızlı bir giriş yapan Casper bu başarısından daha çok söz ettireceğe benziyor.Peki arıza durumunda hangi yolları izlemeliyiz kısaca onlardan bahsedeceğiz.Öncelikle Casper ürününüzün garanti kapsamında olup olmadığını kontrol etmek için Casper garanti sorgulama işlemi yapmanız gerekiyor.

Casper Garanti Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Seri numaranızı biliyor musunuz?

Garanti süresini sorgulamak istediğiniz cihaz bilgisayar, laptop ve benzeri ürünler ise seri numaranızı bilmeniz gerekmektedir. Seri numaranızı bilgisayarınızın etrafındaki etiketlerde yazan ‘S/N’ ya da ‘Serial number’ kısmından bulabilirsiniz. Bu bilgisayarınızın arkasında veya Casper marka ürününüzün herhangi bir yerinde etiketin üzerinde yazılı bir şekilde olabilir. Aşağıda garanti sorgulamak için yönlendireceğimiz Casper resmi sitesine ait ekran görüntüsü bulunmaktadır.

casper-garanti-sorgulama2

Öncelikle Casper ürününüzün garanti süresinin devam edip etmediğini sorgulayabilmek için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayın. Ardından yukarıdaki gibi bir sayfa açılacak. Bu sayfada ürünün seri numarasını girip “Sorgula” butonuna tıklayın.

> Casper Garanti Süresi Sorgulamak İçin Tıklayınız!

Casper marka ürün ve cihazlarınızı bölgeye en yakın Casper Yetkili (garanti) Servisleri Sorgulamak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

> Casper Yetkili(Garanti) Servisleri Sorgulamak İçin Tıklayınız!

> Arızalı Ürün Takibi İçin Tıklayınız!

Bunada Göz At  Toshiba Garanti Sorgulama

Yorumlar

  • Ayhan kuzu

    Casper VIA G3 var telefon num arada donma yapıyor yazılımda mıdır cevap

  • Ahmet batur pekriz

    Casper via g3 Telefonum sürekli donuyor ve dokunmatik kendi kendine basıyor.Tuş kilidini açıp kapatiyorum düzeliyor gecici bir süre bunu surekli tekrarllıyor.Bu sorun kronik bir sorun herhalde casper via g3 kullanan herkeste bu sorun var.Aldığıma pişman oldum.Bundan sonra casper tercihim olmayacak

  • HAYRULLAH

    Telefonum g3 tü 10 kez servise götürdüm sonunda değiştirdiler telefonu A4 verdiler bu telefonda bozuk burdan HIZIR BEYE SESLENİYORUM xomi sizden 5 kat daha iyi gittim aldım bu bana vermiş olduğunuz telefonu da size hediye ediyorum kullanırsınız iletişim için geri bildirim yaparsınız.

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL