Çağrı Merkezi Başvuru Sonucu Sorgulama

Yazar: Emre Diğer Sorgulama Araçları

E-devlet kapısını kullanarak kamu kurumlarının sunduğu hizmetlerden tek bir noktadan güvenli ve hızlı bir şekilde yararlanabiliyorsunuz. Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nında sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alan Çağrı Merkezi Başvuru Sonucu Sorgulama sayesinde yapmış olduğunuz başvuru sonucunuzu çok basit ve hızlı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz.  Devlet’e ait olan ve vatandaşlara hızlı hizmet maksatlı kurulmuş bir çok kurumun bir arada birleşip hizmet sunduğu e-devlet sistemi üzerinden bu sorgulamayı gerçekleştirebilmek için e-devlet şifresine ihtiyacınız vardır. e-Devlet şifreniz var ve sorgulamayı yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımı izleyerek bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı Çağrı Merkezi Başvuru Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’na ait yapmış olduğunuz çağrı merkezi başvurunuzun sonucunuzu bu tarifimizle öğrenebileceksiniz. Yapacağınız bu sorgulama e-devlet üzerinden olacağı için tamamen güvenli ve hızlı bir işlemdir.

]Çağrı Merkezi Başvuru Sonucu Sorgulamak İçin Tıklayınız!

Açılan sayfada henüz kimliğinizi doğrulamadınız uyarısı alacaksınız, kimliğimi şimdi doğrula butonuna basarak e-devlet sistemine giriş alanına ulaşacaksınız. Burada sizden istenen T.C. kimlik no ve e-Devlet şifresini yazarak ‘Sisteme Giriş Yap’ dediğinizde başvuru sonucunuza ulaşmış olacaksınız.

Bir önceki sorgulama yazımız olan DMO İhale Sorgulama başlıklı makalemizde Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü İhaleleri Durumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunada Göz At  Hava Durumu Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL