Bla Bla Car Yolculuk Sorgulama

Yazar: Emre Genel

Bla Bla Car Türkiye’nin her yerine yolculuğunuzu daha hızlı keyifli ve hesaplı yapmanızı sağlayan yeni bir uygulamadır. Bla Bla Car sayesinde yolculuklarınız artık daha güzel geçecek. Otobüste yorulanlar otobüse çok para veriyorum diyenler bu uygulama sayesinde bunların hepsine son diyor ve yolculuk arkadaşını seçiyor. Bla Bla Car ile ilan verebiliyor ya da yolculuk arayabiliyorsunuz. İlan veren Bla Bla Car üyeleri yolculuk arkadaşı arıyor kriterlerini belirtiyor yolculuk ücretini ve yolculuk yerinin nereden nereye olduğunu söylüyor. Yolculuk arayan vatandaşlar ise nereden nereye yolculuk yapmak istediklerini arayarak yeni yolculuklara yelken açıyor. Karşınıza çıkan yolculuklarda fiyatları, araç sahibinin araçla ilgili kriterlerini(Hayvan taşıması serbest ya da yasak,Sigara içmek serbest ya da yasak) görebiliyor. Aynı zamanda araçta kaç koltuk boşta kaldı ve aracın markası ney? Seyahat saat kaçta başlıyor bunlarıda görebiliyorsunuz.

Bla Bla Car İlan Verme Nasıl Yapılır?

Bla Bla Car yolculuk ilanı vermek için kaşkış ve varış noktanızı seçiyorsunuz. Aracınızla yol üstünde hangi şehirlere uğrayacağınızıda seçme imkanına sahipsiniz. Yolculuğun gidiş tarihini var ise dönüş tarihinide seçerek devam diyorsunuz ve gereken diğer bilgileride dolduradak yolculuk ilanınızı oluşturmuş oluyorsunuz. Hemen Bla Bla Car yoluluk ilanı vermek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Bla Bla Car Yolculuk İlanı Ver

Bla Bla Car Yolculuk İlanı Nasıl Aranıyor?

Bla Bla Car yolculuk araması yapmak için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Bla Bla Car Yolculuk Bul yandaki adrese tıkladığınızda Bla Bla Car’ın web sitesinde yolculuk arama sayfasına ulaşacaksınız. Açılan sayfada nereden nereye gitmek istediğinizi seçerek ‘Ara’ butonuna basınız. Seçmiş olduğunuz şehirler arasında hangi yolculuklar var ise onlar karşınıza listelenecektir ve buradan istediğiniz yolculuğu seçebilirsiniz.

Bunada Göz At  Ehliyet Sınav Sonuçları Sorgulama

Yorumlar

  • Furkan

    yazınızı okudum. evet otobüse göre hesaplı, ama güvensiz. yani arabadaki diğer yolcuları tanımıyorsun. kaçak mı, suçlu mu bilmiyorsun. şahsen güvenemiyorum.

  • Bennu

    tamam herkes indirimli yolculuk yapıyor da benim anlamadığım bu site yönetimi nereden kazanıyor. Kazansa kazansa eline ne kalıyor ki böyle bir site var.

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL