Bedava İnternet Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Bedava İnternet Kazanmanın Yolları Nelerdir?

Yazar: Emre Genel

İnternetin hayatımızda yadsınamaz bir yeri var. Sadece internette sörf yapmak bir yana dursun, aklınıza gelebilecek her türlü kolaylığı sunuyor. Bu yüzden internet bir lüks değil, bir ihtiyaç. Haliyle insanlar bedava internet kazanmanın yolları üzerine araştırmalar yapmakta. Abonelerinin internet ihtiyacının farkında olan operatörler, müşterilerini memnun etmek için çeşitli kampanyalar düzenlemekte. Bu internet paketlerinin bir kısmı belli sosyal ağlar için sınırsız veya belli kotalar dahlinde olabildiği gibi, genel internet için de geçerli olabilir.

Eğer internet paketiniz olmadık bir zamanda bitmiş veya bitmek üzereyken, bedava internet kazanmanın yolları sayesinde sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. İsminden de anlaşılabileceği gibi, bu ek paketler için ek ücret ödemenize gerek kalmayacak. İşte sizler için bedava internet kazanmanın yolları…

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Türkiye’nin en büyük operatörlerinden biri olan Turkcell, kullanıcılarına birkaç farklı yoldan bedava internet paketi kampanyaları yapmakta. İşte Turkcell bedava internet kampanyaları:

Turkcell Dijital 2 GB Bedava

Ücretsiz 2 GB internet kazanabilmeniz için ilk yapmanız gereken Hesabım uygulamasını indirmek ve herhangi bir paketten birini satın almak. Bunu yaptığınız anda hesabınıza 2 GB internet paketi tanımlanmaktadır.

Turkcell Salla Kazan

Turkcell’in en çok rağbet gören uygulamasından bir diğeri de salla kazan. Haftalık, günlük veya aylık çeşitli şekillerde bedava internet kazandıran uygulamaya giriş yaparak “Salla Kazan” yapmanız yeterli.

Turkcell Platinum 1 GB

Turkcell’in bedava internet kampanyalarından bir diğeri de Platinum 1 GB. Ancak bu kampanyada faydalanabilmeniz için Platinum üyesi olmanız gerekmekte. Doğum günlerinizde kullanabileceğiniz internet paketiniz, yurtiçinde her yöne geçerli.

Tukcell GNÇ Bedava İnternet

Turkcell’in başka bir bedava internet uygulaması GNÇ Bedava İnternet Kampanyası, GNÇ abonelerine özel. Turkcell’in BIP uygulamasını indiren ve buradaki GNÇ kanalını takip etmeye kalkan tüm Turkcelli GNÇ’liler, bedava 2 GB internet kazanıyor. BIP uygulamasını indirmek için App Store ve Google play Store mağazalarını kullanabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir.

Bunada Göz At  Orta Yaştan Sonra Kariyer Değişikliği Nasıl Yapılır?

Turkcell Hediye Havuzu 1 GB Bedava İnternet

Bedava internet kazanmanın bir diğer yolu da Turkcell Hediye Havuzu. Tek yapmanız gereken, Dijital Operatör uygulamasını indirmek ve hediye havuzuna giriş yapmak. İlk defa giriş yapan kullanıcılar, 1 GB’dan 5 GB’a kadar hediyeler kazanabilmekte.

Tukcell BİP 1 GB

BİP uygulaması, Turkcell’in kullanıcılarına sunduğu ücretsiz bir uygulamadır. Bir nevi mesajlaşma uygulaması olan BİP, çeşitli uygulamalarla kullanıcılarına bedava internet kazandırıyor. Tek yapmanız gereken, uygulamayı telefonunuza indirmek ve hediye 1 GB internetinizi kazanmak.

Turkcell 10 GB İnternet Kampanyası

Eski sim kartınızı 4.5 G’ye uyumlu sim kartlarla değiştiren herkes, 1 aylık ücretsiz internet paketi kazanmakta. Herhangi bir Turkcell TIM bayisine giderek sim kartınızı değiştirerek 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

 

GNÇ Full 10 GB İnternet Paketi

Turkcell GNÇ tarifesi kullanıcıları, her 10 GB internet paketlerine 1 GB hediye internet paketi sunuyor. Bunun için tek yapmanız gereken, GNC boşluk Full boşluk 100 GB yazmak ve 2222’ye mesaj göndermek.

 

 

Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Türkiye’nin en çok aboneye sahip bir başka operatörü olan Türk Telekom da kullanıcılarına bedava internet şansı sunmakta. Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır bu başlık altında bunlara değineceğiz.

Yükleme Şenliği Kampanyası 10 GB Bedava internet

Senlik yazıp 5555’e mesaj gönderdikten sonra 40 TL’lik yükleme yapan herkes, günlük 10 GB internet kazanıyor. 40 TL yükleyenler haftalık, 100 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcılar aylık 10 GB internet kazanmakta.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom’un Sil Süpür uygulaması, kullanıcıların haftalık bedava internet kazanmalarına olanak sağlayan “Salla Kazan” uygulamasına benzer bir uygulamadır. Tek yapmanız gereken, uygulamayı telefonunuza indirmek ve kullanmak olacaktır. Hesabına internet tanımlanan kullanıcılar kısa mesaj ile bilgilendirilir. Kullanıcılar uygulamayı Google Play ve App Store’dan indirebilirler.

Bunada Göz At  Erdoğan’dan Ekonomi Mesajları Geldi

Türk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB

Telefonları kapalıyken, kapsama alanı dışındayken veya meşgulken aranan kullanıcılara ücretli bir servis olan ArayanıBil’e katılan herkes, 1GB bedava internet kazanıyor. Bunun için yapmanız gereken, PLUS yazıp 7066’ya göndermektir. Ancak üyelik 6 aylık olmaktadır ve erken iptali söz konusu değildir.

Türk Telekom E-fatura Hediye 1 GB

Türk Telekom’un doğayı koruma amacıyla uygulamaya soktuğu bu uygulama, gereksiz kâğıt israfının önüne geçmeyi amaçlıyor. Tek yapmanız gereken, faturalarınızı kâğıt değil, e-posta ile almak. E-fatura aboneliği için 1 GB boşluk e-mail adresiniz ile beraber 3008’e göndermek.

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Eski sim kartınızla beraber Türk Telekom bayilerine gelerek, 4,5 G’ye uyumlu bir sim kart alarak, Türk Telekom’dan bedava internet kazanabilirsiniz. 4,5 G teknolojisi, eskiye nazaran daha hızlı bir internet sistemidir. Hattınızı değiştirdikten sonra 4.5G SIM yazıp 5555’e mesaj göndermeniz yeterli olacak.

Türk Telekom Online Yükleme Kampanyası

Kredi kartı, sanal kart veya banka kartı ile ilk kez TL yüklemesi yapan herkes 1 GB ve 4 GB arasında hediye internet kazanmakta. 35 TL ve üzeri yükleme yapan herkes uygulamaya katılabilir.

 

 

Vodafone Bedava İnternet

Türkiye’nin ilk üç büyük cep telefonu operatörleri arasında yer alan Vodafone operatörünün de kullanıcılarına sunduğu bedava internet kampanyaları bulunmaktadır.

Vodafone Yanımda Bedava internet

Vodafone kullanıcılarının kullanımı için geliştirilmiş olan Vodafone yanımda uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, sanal marketler üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak indirmek ve giriş yapmak.

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet

Faturalarını evine posta yolu almak yerine e-posta ile alan kullanıcılarına hediye tanımlayan bir diğer operatör de Vodafone. Kısa mesaj yolu ile e-fatura sistemine geçiş yapan kullanıcılar, 15 gün geçerli 1 GB Bedava İnternet kazanmakta.

Bunada Göz At  Lys Sınav Sonucu Sorgulama

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Bir kereye mahsus alabileceğiniz Vodafone bedava internet paketi için tek yapmanız gereken, Super2GB yazıp 3636 numaraları telefona SMS göndermek. Daha sonra her ay uygulamanızdan ücret kesilmemesi için Iptal SuperGB yazarak 3636 numaraya mesaj göndermelisiniz.

Vodafone Sürpriz Bedava İnternet Paketi

Surpriz yazıp 6666’ya kısa mesaj gönderen kullanıcıların telefonlarına, bedava internet paketi tanımlanmaktadır.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL