Aras Elektrik Fatura Sorgulama

Yazar: Emre Elektrik Borç Sorgulama

Aras Edaş 13 Aralık 2012 yılında kuruluşu gerçekleşmiş Elektrik Perakende satış A.Ş’dir. Aras elektrik Erzurum, Erzincan, Ağrı, Ardahan, Kars, Bayburt ve Iğdır illerinde 2 milyon 226 bin 155 vatandaşa hizmet vermektedir. İnternet şuanki nesilde çok gelişmiş bir teknoloji olduğundan insanların hayatını kolaylaştırmada çok büyük katkı sağlamaktadır. Fatura ödeme noktalarında saatlerce sıra beklemek yerine internet üzerinden online işlemler sayesinde faturanızın ödemesini gerçekleştirebiliyorsunuz. Fatura sorgulama sayesinde kolay bir şekilde faturanızın tutarını görüntüleyebilirsiniz.

Aras Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aras elektrik aboneleri fatura sorgulama işleminizi Aras Epaşın resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Banka kartınız ya da kredi kartınızla Aras Epaş elektrik faturanızı sorgulamak ya da ödemek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

Aras Epaş Fatura Sorgulaması İçin Tıklayınız!

Aras Elektrik Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır

Müşteri borç sorgulama sayfasına ulaştığınızda yukarıdaki örnek resimde gördüğünüz gibi sizden tesisat numarası istenilmektedir. Gerekli alana elektrik tesisat numaranızı girerek ve kutucuk içinde gözüken harfleri sağ taraftaki boş kutuya yazdıktan sonra gönder butonuna tıklayınız. Böylelikle elektrik faturanız ne kadar öğrenebileceksiniz ve isterseniz ödemesini gerçekleştirebileceksiniz.

Bunada Göz At  Ayedaş Borç Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL