Anadolubank Kredi Sorgulama

Yazar: Emre Kredi Sorgulama

Anadolubank’tan kredi başvurusu yapanlar bu yazımız sayesinde kredi sonuçları nasıl sorgulandı görebiliyorlar. Anadolubank kredi başvurunuzla ilgili sonuca ulaşmak için aşağıdaki yazıyı tam olarak okuyarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolubank Kredi Başvurusu Sorgulama işlemi yaparken sizden istenen bilgiler sırasıyla;

 • Ad Soyad
 • TC Kimlik No
 • Cep Telefonu

T.C. Kimlik numaranızı bilmiyorsanız nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesinde kişisel bilgilerinizi girererek T.C. Kimlik numaranızı sorgulayabilirsiniz. Nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü sitesine yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Anadolubank Kredi Başvurunuz Ne Kadar Sürede Değerlendirilir?

Sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak tamamlayarak, başvuru sonucunuzu cep telefonunuza gelen sms ile anında öğrenebilirsiniz. Kredinizi size en yakın şubemizden evraklarınızla birlikte alıp, dilediğinizce kullanabilirsiniz.

anadolubank_world_card

Anadolubank Kredi Başvuru Sonucunu Nasıl Öğrenebilirim?

Anadolubank ATM’lerimizden Öğrenme
 • Tüm Anadolubank ATM’lerinden, Ana Menü / Başvuru menüsü altında oluşturulan Kredi Başvurusu adımından giriş yaparak sonuca ilişkin bilgiler bulabilirsiniz.
Anadolubank İnternet Şubesinden Öğrenme
 • Bireysel İnternet şubesi müşterimiz iseniz “Başvurular“ menüsü altında yer alan “Kredi Başvurusu” adımından Anadolubank kredi sonucuna ilişkin bulabilirsiniz.
Anadolubank 0 850 222 55 50 No’lu Çağrı Merkezinden
 • Telefon bankacılığı Ana Menüden “Bireysel kredi ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve işlem yapmak için” 4’ü tuşladıktan sonra Anadolubank Kredi Başvuru Sonucu, Bireysel kredi, Taşıt kredisi ve Konut kredisi sonuçlarını bulunabilirsiniz.
Bunada Göz At  Kredi Kartı Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır

Yorumlar

 • Fatih

  merhaba bu Anadolu bank güvenilir mi? Ben ilk kez duyuyorum. Ne zaman kuruldu? Yerli banka mı, yabancı mı? sorularımı cevaplarsanız memnun olurum.

 • Celal

  bu banka yeni mi? ben Balıkesirde hiç şubesini görmedim de, bu yüzden sordum. hiç reklamlarda da görmedim. hayret :) yine de teşekkürler.

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL