Adana Aski Borç Sorgulama

Yazar: Emre Su Borç Sorgulama

Özellikle içinde bulunduğumuz bu elektronik çağda birçok işimizi bilgisayar üzerinden halletmekteyiz. Bilgisayar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bu zamanda artık alışverişleri bile internet üzerinden yaparken faturalarımızı gidip banka şubelerinden ya da ödeme noktalarından yapmak biraz zor geliyor.

Bu kadar kolaylık varken neden gidip fatura ödemek için ya da borcumu öğrenmek için o kadar yolu gidip sıra bekleyeceğim diye düşünülebilir. Bu yüzden fatura nereye aitse o kurumun kendine ait sitesinden girip borç sorgulama veya borç ödeme işlemlerini yapabiliriz. Mesela Adana Aski Borç Sorgulama olarak Google den arattırdığınızda karşınıza gelen ekranda mail adresi, parola ve güvenlik kodu istemektedir.

Adana Aski Borç Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya girdiğinizda yukarıda belirttiğimiz bilgileri girerek ekranınıza çıkan menülerden istediğiniz işlemi yaptırabilmeniz mümkündür. Borcunuzu öğrendikten sonra isterseniz bu site üzerinden ya da internet bankacılığı ile kullandığınız bankanın internet sitesinden ödeme yapabilirsiniz. Bu şekilde internet üzerinden ödeme kolaylığı sağlanması yaşamımızda farklı işlere daha fazla vakit ayırmamızı sağlamaktadır. Sadece borç sorgulama ile kalmadan bunun yanında birçok işlemi internet üzerinden yapma şansınız vardır.

Adana Aski Borç Sorgulama ile internet üzerinden siteye girildiğinde sadece borç sorgulama değil borcu gördüğünüzde benim bu kadar borcum olmaması gerekiyor diye düşündüğünüzde bu faturaya itiraz talebinizi bile buradan yapabilirsiniz. Arıza olduğunda yine bu siteden arıza kayıt olarak giriş yaptırarak bu yaptırdığınız kayıt ile ilgili akıbetini takip etme şansınız vardır. Acaba bana bilgiyi nasıl verecekler arayacaklar mı yoksa eve tebliğde mi bulunurlar diye düşünmeye gerek kalmadan siteden arıza takip diyerek takip etme olanağınız vardır. Kaçak su kullanıldığı düşünceniz varsa bunun ile ilgili de ihbar etme durumunuz ve takip etme şansınız vardır.

Bunada Göz At  İzsu borç sorgulama

Site ile ilgili bu kadar geniş kapsamlı sorulabilecek her şeyi, yapılabilecek bütün işlemler hakkında araştırma veya başvuru yapma olanağı vardır. Bunların dışında yapılabilecek bir işlemde isterseniz öneri ve şikâyet bölümüne yazarak yetkili kişilerin size dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Aski den abonelik almak için gerekli olan belgeleri ev veya iş yeri olarak belgelerin neler olduğunu da öğrenerek abonelik açtırmaya bu belgeler ile gittiğinizde fazla zaman harcamadan açtırabilirsiniz.

Aşağıda kullanıcı giriş ekranına ait bir görüntü verilmiştir. Bu ekranda yapmanız gerekenleri ve ulaşacağınız bağlantıyı aşağıda paylaştık.

Sisteme kayıt olduğunuz E-mail adresiniz ve parola ile birlikte güvenlik kodunu doğru yazarak Giriş butonuna tıklayın.

adana-aski-borc-sorgulama

3D güvenliğin ne olduğunu ve nasıl kullanılması gerektiğini anlatan Adana aski fatura sorgulama sistemi, daha sonrasında abonelerinden abone numarası istemektedir. Aboneler kendilerine ait numaraları herhangi bir faturaları üzerinden rahatlıkla öğrenebilir ve sisteme herhangi bir şifre vs olmadan kolayca girebilirler. Böylece oturdukları yerden borçlarını ödeyebilecekler.

Adana Aski Borç Sorgulamak İçin Tıklayınız!

Adana Aski aboneleri yukarıdaki adrese tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.


Yorumlar

  • yilmaz

    Sayfaya ulasmakata ve borcu ogrenmede zorluk cekiyorumislem yapilamiyor

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL