A-Kent Bakiye Sorgulama

Yazar: Emre Genel

Antalya iline ait olan şehir içi otobüs hatlarına ait olan A-kent katınızla ilgili tüm ayrıntıya bu siteden ulaşabilirsiniz. Antalya Büyükşehir Belediyesine ait otobüslere A-kent kart ile binildiğini biliyorsunuz. A-kent kartınızla internet üzerinden peki neler yapabileceğinizi biliyormusunuz? Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya’lıları düşünüyor ve teknolojiye ayak uydurarak vatandaşlarına hizmette sınır tanımıyor. Dokun otomata bekleme durakta başlığıyla yola çıkılmış uygulamada, duraklarda dolum yapabilirsiniz, bakiyenizi öğrenebilirsiniz hatta ve hatta hat ve otobüs takibi bile yapabilirsiniz.Adınıza kaydettirmiş olduğunuz Antalya kartınızda ne kadar bakiye kaldı öğrenmek için aşağıdaki talimatı izleyin.

A-kent Bakiye Nasıl Öğrenilir?

A-kent kartınıza ait bakiyenizi öğrenmenin iki yolu var bunlardan birisi sadece mobil cihazların girebildiği web site üzerinden diğeri ise hem telefonunuzdan hemde bilgisayarınızdan ulaşabildiğiniz A-kent web sitesi. A-kent kartınızda harcama bilgilerinizi görebilirsiniz fakat bu sisteme ulaşmak için A-kent web sitesine üye olmanız gerekiyor. Sisteme zaten üye olan vatandaşlar ya da sisteme üye olarak bakiye sorgulama kısmına ulaşmak isteyen vatandaşlar aşağıdaki adrese tıklayınız.

Mobil Cihazlardan A-kent bakiyenizi öğrenmek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

A-kent Bakiyenizi Öğrenmek İçin Tıklayınız!

A-Kent Bakiye Nasıl Öğrenilir

A-kent sitesine üye olmayan vatandaşlar üye olmak için üst kısımda bulunan Üye Ol butonuna tıklayınız ve üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra Üye Girişi İçin yazan kısımda sizden istenen bilgileri doldurarak üye girişi butonuna tıklayınız. Artık A-kent kartınıza ait bakiye ve harcamalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Mobil Cihazlardan A-kent Bakiye Öğrenme

Mobil Cihazlardan A-kent bakiyenizi öğrenmek için aşağıdaki adrese tıklayınız.

A-kent Bakiyenizi Öğrenmek İçin Tıklayınız!

Mobil Cihazlardan A-kent Bakiye Öğrenme

 

Açılan sayfada gereken alanları doldurduğunuzda yandaki örnekteki gibi kartınızla ilgili bilgiler açılacaktır. Buradan cep telefonunuz üzerinden kredi kartı ile A-kent kartınıza bakiye yüklemesi yapabilirsiniz, son binişlerinizi görebilirsiniz ve hesabınızda ne kadar bakiye kaldığınıda öğrenebilirsiniz.

Bunada Göz At  Katarlıların Türkiye’ye Yaptığı Yatırımlar Nelerdir?

 

 

 

 

 

Bir önceki sorgulama yazımız olan CardFinans Başvuru Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde  Finansbankasına Ait CardFinans Kredi Kartı Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL