​Kasko Po​li​ç​e Sorgulama

Yazar: Emre Sigorta Borç Sorgulama

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin vatandaşlara sunmuş olduğu kasko poliçe sorgulama uygulaması sayesinde vatandaşlar araçlarına ait taşımacılık ve koltuk poliçe bilgilerinin sorgulmasını gerçekleştirebiliyor. Aynı zamanda bu sorgulama sayesinde vatandaşlar sorgulama sonucunda, indirim ya da sürprim bilgileri ve varsa önceki poliçe bilgilerinin detaylarına ulaşabiliyorlar. Tamamen ücretsiz olarak sunulmuş olan bu sistem online olarak internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Kasko poliçe sorgulamasını Sigorta Bilgi ve Gözetim merkezinin resmi web sitesi üzerinden online olarak internet bağlantınızla gerçekleştirebilirsiniz.

KASKO POLİÇE SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

​Kasko Po​li​ç​e Sorgulama Nereden Nasıl Yapılır?

Vatandaşlar kasko poliçe sorgulamasını Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi’nin resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirebiliyorlar. Kasko poliçe sorgulamasını yapabilmek için herhangi bir şifre gerekmez. Bu sorgulamayı 3 farklı bilgiler ile yapabilirsiniz.

Plaka ve T.C. Kimlik No İle Sorgulama

Bu sorgulama kısmında sizden istenen araç plakanızı ve T.C. kimlik numaranızı girerek sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Plaka ve T.C Kimlik no İle Kasko Poliçe Sorgulama

Plaka ve Vergi Kimlik No ile Sorgulama

Plaka ve Vergi Kimlik No ile kasko poliçe sorgulaması yapabilmek için sizden istenen 2 adet bilgi, plaka ve vergi kimlik numaranızı gerekli ekrana girdiğinizde kasko poliçe sorgulamanızı gerçekleştirebiliyor ve poliçe detaylarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Plaka ve vergi kimlik numarası ile kasko poliçe sorgulama

Sigorta Bilgileri ile Sorgulama

Bu sorgulama kısmında sizden bir kça sigorta bilgileri istenilmektedir. Sigorta şirketinizi seçerek acente numaranızı, poliçe numaranızı ve yenileme numaranızı yazdığınızda sigorta bilgileri ile kasko poliçe sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sigorta bilgileri ile kasko poliçe sorgulama

Bir önceki sorgulama yazımız olan E-Devlet Şifresi Sorgulama başlıklı makalemizde e-Devlet Şifresi Nereden Alınır, Ptt’den e-Devlet Şifresi Alınabilir Mi? konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunada Göz At  Yeşil Kart Poliçe Sorgulama

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Avusturalya'dan Emre. Ruhunuza ve kesenize zenginlik katan bloguma hoşgeldiniz.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL